Hanáci si konečně s chutí zastříleli!

Foto Oldřich Lošťák
Další fotky:

Konečně se tedy Hanáci ukázali ve své nejlepší "fazóně" a nasázeli sestupem ohroženým Přemyslovicím "sedmičku".

I když první branku vstřelili hosté už v 15. minutě a domácí pouze zahazovali  vyložené šance, nastal radikální obrat v 30. minutě. Střelecky se opětovně prosadil mladý Patrik Gábor, který vsítil hatrick a ještě na gól přihrál. K němu se přidali i ostatní hráči Hané a soupeře doslova rozstříleli.

Příští neděli hrají Hanáci další zápas v 16.30 hodin v Brodku u Prostějova.

TJ Haná Prostějov - S. Přemyslovice 7:2 (3:1)Branky: 30. 38. a 52. Gábor, 40. Krupička, 48. Ohlídal, 68. Strouhal, 88. Marek Holomek - 15. Kučera, 85. Havelka

Rozhodčí :  Jaroslav Milar, hráno bez žlutých karet. Diváků: 50

Sestava TJ Haná Prostějov: Lošťák - Jančiar, Ohlídal, Michal Trnavský, Ondráček (85. Křížek)  -  Strouhal (72. Dominik Holomek), Martin Kolář, Krupička,Pavel Trnavský (56. Marek Holomek)  -  Zatloukal (81. Tesař), Gábor.Hrající trenér: Martin Kolář