Hanáci přivezli body ze Zdětína

Foto Jiří Gándhí Procházka

Hanáci nastoupili v 10. kole okresního přeboru v kopané na "Větrné hůrce" ve Zdětíně.

Po minulé domácí prohře s hráči Brodku vyběhlo na špatný trávník "jiné" mužstvo. V 17. minutě se opřel do míče hostující Michal Trnavský a vymetl šibenici za bezmocného přihlížení brankáře Menšíka - 0:1. Do konce poločasu však další branka nepadla. Ve druhé půli už v 51. minutě prošel hostující Strouhal půlkou hřiště a střelou k tyči zvýšil skóre na - 0:2. Domácí se snažili nějak výsledek zkorigovat, a i když k vyrovnání neměli daleko, Hanáci jejich kombinace likvidovali. V samotném závěru ještě obešel hostující Krupička několik protihráčů a uzavřel skóre zápasu - 0:3.

Příští neděli nastoupí Hanáci na umělce proti nováčkovi ze Ptení v 15.00 hodin.Ať žije Haná! Haná je věčná!

TJ Sokol Zdětín  - TJ Haná Prostějov  0:3 (0:1)

Branky: 17. Michal Trnavský, 51. Strouhal, 86. Krupička. Rozhodčí: Němec - Vrážel, Januš, ŽK: O. Diváků: 25