OBRAZEM: Určice B zdolaly Smržice 2:1

Foto Lubomír Kaprál

V prvním poločase hráli domácí proti větru a proti obraně, ve které úřadoval ještě před nedávnem divizní hráč Určic, Zbožínek. Přesto to byly Určice, které se ve 13. minutě ujaly vedení.

Autorem úvodního gólu byl ve 13. minutě M. Hýbl. Do druhého poločasu vstoupili úspěšněji hosté. V 51. minutě si na centr za obranu naběhl Klus. S jeho prvním střeleckým pokusem si brankář Števula skvěle poradil, na dorážku již byl krátký - 1:1. V 68. minutě si naběhl na centr Bureš a orazítkoval tyč hostující branky. Chvíli na to se již stav utkání měnil. Míč na hranici šestnáctky vybojoval určický Josif a prostřelil gólmana Martinka - 2:1. Závěrečných deset minut patřilo Smržicím. Jejich snaha o vyrovnání vyvrcholila v 90. minutě, kdy Puchr nastřelil břevno. Ovšem druhý gól nevstřelily a tak všechny body zůstaly doma. Text a foto: Lubomír Kaprál