Dva vojáci byli zraněni při střelbách!

Dva vojáci byli zraněni při střelbách!
ilustrační foto ZZS OK

Dva vojáci byli v noci na dnešek zraněni při cvičení ve vojenském prostoru Libavá. Na místě zasahovaly dvě posádky Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje. 

"Z útrob bojového vozidla záchranáři vytáhli těžce zraněného muže (29 let) s mnohačetnými těžkými zraněními, kterého sanitka převezla do traumacentra FN v Olomouci. Jeho kolega (24 let) měl poraněnou ruku a záda a také jeho převezla posádka do FN v Olomouci", sdělil Pavel Vysloužil, mluvčí ZZS Olomouckého kraje.

Podle vyjádření mluvčí Ministerstva obrany Jolany Fedorkové byli při nácviku střeleb z bojových vozidel pěchoty (BVP-2) zraněni dva příslušníci 71. mechanizovaného praporu Hranice. Desátník J. F. byl zraněn těžce, desátník L. S. utrpěl středně těžké zranění a v nejbližších dnech bude propuštěn z Fakultní nemocnice v Olomouci, kam byli oba vojáci okamžitě převezeni. Rodiny vojáků byly informovány.

"Událost je v šetření Vojenské policie," dodala mluvčí. (red)

Komentáře

Milý pane čtenáři, až budeme existovat na trhu tak dlouho, jako MF Dnes s početným ansámblem redaktorů a budeme, jako v tomto případě, mít informátory v armádě a nebudeme se muset spoléhat na to, co nám na náš redakční dotaz zodpoví odpovědné osoby, budeme mít jistě články podstatně delší, než byl tento náš. Byla to zpráva ihned vydaná po sdělení, co se přihodilo. Jste jistě velmi chápavý a pokud jste pracoval v médiích, víte, o čem hovoříme. Děkujeme za pochopení.

Jak říkám, kreativita nikde... Ctrl C a Ctrl V a hotovo...a rozhodně tím nenarážím na citace a tis.zprávy, nebojte, tak hloupý nejsem. Kdysi, když jsem pracoval v jako redaktor, se dělala novinařina jiným stylem... Dnes stačí pouze znalost klávesových zkratek a základ na PC.

Milý pane čtenáři, jelikož nemáte naprosto žádné povědomí o tom, co jsou to tiskové zprávy, pevně dané, nebudeme Vám psát, co si o Vás myslíme. Kopírujeme tiskovou zprávu, kterou jsme obdrželi, stejně jako ostatní novináři Olomouckého kraje, do svých redakčních e-mailů:

Dobrý den,
dva vojáci byli v noci na dnešek zraněni při cvičení ve vojenském prostoru Libavá. Na místě zasahovaly dvě posádky Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje. Z útrob bojového vozidla záchranáři vytáhli těžce zraněného muže (29 let) s mnohačetnými těžkými zraněními, kterého sanitka převezla do traumacentra FN v Olomouci. Jeho kolega (24 let) měl poraněnou ruku a záda a také jeho převezla posádka do FN v Olomouci.

Pavel Vysloužil
mluvčí ZZS OK
777 071 170

Opět převzato, kreativita PV Novinek vážně na nule... A svoboda projevu čtenáře? Těžce cenzurováno... Krásná demokracie

Poslat nový komentář