Zásilkovna začne doručovat balíky

Zásilkovna začne doručovat balíky
ilustrační foto zásilkovna.cz

Česká přepravní společnost Zásilkovna, která se zabývá výdejem zboží z e-shopů, začne na jaře doručovat také balíky. Informovaly o tom Hospodářské noviny.

„Doteď jste si mohl vyzvednout v Zásilkovně zboží koupené z internetového obchodu. Nyní budete moci přes ni cokoli poslat komukoli,“ řekla HN majitelka firmy Simona Kijonková.

Lidé alternativu vítají. „Často odesílám a přijímám balíky od soukromníků. S Českou poštou mám stále problémy, ať jde o ztracené či poškozené zásilky. Jejich ceny se stále šplhají nahoru, kvalita služeb je ale horší a horší,“ posteskla si Ivana H. z Prostějova.

Zásilkovna má podle svých stránek v České republice 1610 výdejních míst, letos plánuje dostat se na tři tisíce provozoven. V počáteční fázi bude možné balíky posílat na všechna výdejní místa, ve druhé vlně až do domu.

„Cílem je dostat se na úroveň pošty a nabídnout zákazníkům alternativu,“ tvrdí Kijonková. Se státním podnikem chce firma soupeřit například nižšími cenami, přesné částky však nesdělila. (ber)

 

Komentáře

Veškeré zboží co kupuji si nechávám posílat do zásilkovny a jsem spokojená.Co nejde poslat jinak než přes poštu neobjednávám kvůli špatnému doručování.Jedině PPl,nebo zásilkovna.Přes zásilkovnu v Plumlovské ulici i posílám balíky,jsem nadmíru spokojená a ještě je levnější jak pošta,tu klidně zrušit.

A ředitel ČP nebude mít co žrát. :-)

Poslat nový komentář