Zásilkovna

Víme, jak budou mít otevřeno obchody na Vánoce

Ilustrační foto pixabay.com

Vánoce jsou za dveřmi. Sepsali jsme pro vás, jaká bude otevírací doba 24. 12. 2020 a mezi vánočními svátky v obchodech, jako jsou Kaufland, Penny, Lidl a Tesco. A také kde a kdy si lze o svátcích vyzvednout zboží ze Zásilkovny.

Většina prodejen řetězce Kaufland bude otevřena do 23. prosince dle standardní otevírací doby, tedy od 7 do 22 hodin. Výjimku tvoří pouze prodejny v Mladé Boleslavi a Písku, ty otevřou od 6 do 22. Na Štědrý den bude mít Kaufland otevřeno v době od 7:00 do11:45 hodin, během vánočních svátků 25. a 26. prosince budou všechny prodejny zavřené.

Zásilkovna začne doručovat balíky

ilustrační foto zásilkovna.cz

Česká přepravní společnost Zásilkovna, která se zabývá výdejem zboží z e-shopů, začne na jaře doručovat také balíky. Informovaly o tom Hospodářské noviny.

„Doteď jste si mohl vyzvednout v Zásilkovně zboží koupené z internetového obchodu. Nyní budete moci přes ni cokoli poslat komukoli,“ řekla HN majitelka firmy Simona Kijonková.

Lidé alternativu vítají. „Často odesílám a přijímám balíky od soukromníků. S Českou poštou mám stále problémy, ať jde o ztracené či poškozené zásilky. Jejich ceny se stále šplhají nahoru, kvalita služeb je ale horší a horší,“ posteskla si Ivana H. z Prostějova.