Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Policisté hledají svědky nehody, žena sražena na Palackého

Policisté hledají svědky nehody, žena sražena na Palackého
ilustrační foto

 

Policisté dopravního inspektorátu Prostějov, ÚO Prostějov, se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody, ke které došlo ve středu 18. června 2014 v Prostějově v Palackého ulici. Byla při ní sražena cyklistka, řidič ujel.

"Cyklistka jela po cyklistické stezce ve směru od  Plumlovské. Přejela vozovku po přejezdu pro cyklisty ve směru od pošty k prodejně elektro. V uvedenou dobu jel od Žižkova náměstí neznámý řidič s nezjištěným vozidlem, který rychlou jízdou objel roh prodejny elektro, najel v protisměru na cyklostezku, kde se střetl s cyklistkou. Došlo k jejímu pádu a lehkému zranění," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Žena byla RLP převezena do nemocnice na ošetření. Vozidlo z místa ujelo, aniž by jeho řidič zastavil a zjistil, zda není cyklistka zraněná.

 

 

Tímto se policisté Dopravního inspektorátu Prostějov obrací na občany, kteří se pohybovali na místě dopravní nehody a byli jejími svědky, se žádostí o pomoc. Jakékoliv informace, které by pomohly při objasnění nehody a ke zjištění řidiče a vozidla, mohou občané sdělit na Dopravní inspektorátu Prostějov, Havlíčkova 16b buď osobně nebo telefonicky na tel. č: 974 781 580, případně kdykoliv na bezplatnou telefonní linku 158. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style