Další výhru si Jestřábi připsali proti Šumperku

ilustrační foto LHK Jestřábi

I přes nepříliš povedenou úvodní třetinu se povedlo prostějovským hokejistům utkání s Šumperkem zvrátit ve svůj prospěch a zvítězit 4:2.

V úvodní třetině byli lepší hosté a aktivita se jim vyplatila v sedmé minutě, kdy se prosadil Beneš. Jestřábi svůj hokejový um začali předvádět až ve druhém dějství, kdy v pětadvacáté minutě vyrovnával Venkrbec. V polovině zápasu šli Prostějovští do vedení dvěma slepenými brankami Jedličky a Coufala. Šumperk sice velmi brzo snížil na rozdíl jednoho gólu, ovšem další už Draci nepřidali a tak udeřil Prostějov v devětapadesáté minutě z hole Stejskala a připsal si další domácí výhru.

Už tento čtvrtek navíc můžou přidat třetí výhru na domácím ledě v přípravě, kdy je čeká odvetný zápas s přerovským rivalem, den poté, tedy v pátek, zajíždí dravci k odvetě do Šumperka.