Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Falešný útulek pro kočky? Nic protiprávního

Falešný útulek pro kočky? Nic protiprávního
ilustrační foto utulekprokocky.cz

 

Prostějovský magistrát před časem varoval před firmou, která se skrývá pod internetovým odkazem https://sites.google.com/site/utulekprokockypv/home. Jedná se o stránky, které pobízí k zaslání peněz na provoz útulku, který je zde označen jako městské zařízení. Podle policie nejde o nic trestného. Stránka útulku je nefunkční.

Město Prostějov s touto firmou nemá nic společného a od jejích webových stránek se distancuje.

Uváděné telefonní číslo je nedostupné. Navíc udávaná adresa neexistuje, na mapách se ukazuje jako střed křižovatky Svatoplukovy a Janáčkovy ulice. „Doporučujeme občanům, aby si vždy pečlivě prověřili, kam své peníze posílají,“ dodal magistrát s tím, že se obrátil na Policii ČR. Ta vyšetřování o pár dnů později ukončila bez ohledu na skutečnost, že stránky byly i nadále funkční a od lidí mámily peníze na účet u jedné z bank. "Nebylo zjištěno protiprávní jednání," sdělil FTV Prima mluvčí František Kořínek.

Televize oslovila i majitele telefonního čísla, uvedeného na stránce. I on se od faktu, že by s útulkem měl cokoli společného, distancoval. "Obtěžuje mne to a obrátil jsem se rovněž na policii," uvedl v nedělním večerním zpravodajství. Stránky jsou v současné době zrušeny. (ber)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style