magistrát

Smlouva o propagaci města byla schválena na rok

ilustrační foto

Smlouvu o poskytování služeb v oblasti propagace a marketingu schválili prostějovští radní na svém posledním jednání. Místo čtyř let bude vítěz výběrového řízení službu poskytovat pouze rok.

"Rozhodli jsme se vypsat výběrové řízení na rok z toho důvodu, že se budou na podzim konat volby do Zastupitelstva města Prostějova. Svým případným nástupcům jsme nechtěli nechat tak dlouhý závazek," vysvětlil náměstek Jiří Pospíšil.

Podle jeho slov se do výběrového řízení přihlásili dva zájemci. Zvítězil a agentura TKplus. "Její služby vyjdou na 1,9 milionu korun bez DPH," dodal Pospíšil. Podle náměstkyně Ivany Hemerkové se propagace a marketing bude týkat nejen sportovních, ale i kulturních akcí, které zviditelní Prostějov v regionu i celé České republice. (ber) 

Město zrušilo pozici právníka. Přibude oddělení

ilustrační foto

Na Krajský úřad Olomouc odešla ke konci roku právnička města Prostějova Květa Olašáková. Její místo teď Magistrát města Prostějova ruší. Přibude ale celé oddělení.

"Každý odbor města má svého právníka, kromě kanceláře primátora. Rozhodli jsme se proto zrušit pozici právníka a nahradit ji právním oddělením, které bude spadat právě sem. Nejedná se o navýšení počtu pracovníků magistrátu, ale o jiné uspořádání odboru," vysvětlila rozhodnutí Rady města Prostějova primátorka Alena Rašková. Podle jejích slov bude oddělení zaštiťovat všeobecné právní věci, které město řeší. (ber)

Magistrát hledá další zaměstnance. Hned dva!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ Odboru kancelář tajemníka Magistrátu města Prostějova a VEDOUCÍ PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ Odboru kancelář tajemníka Magistrátu města Prostějova. 

Požadavky na pracovní pozice naleznete v oznámeních o vyhlášení výběrových řízení. 

Vedoucí právního oddělení Odboru kancelář tajemníka Magistrátu města Prostějova - bližší info na https://www.prostejov.eu/redakce/index.php?lanG=cs&clanek=152956&slozka=128783&as4uOriginalDomain=www.prostejov.eu&as4u_protocol=https&detail_claim=90031&

Město hledá zaměstnance! Na Odbor občanských záležitostí

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu určitou referent/referentka přestupkového oddělení na Odboru občanských záležitostí Magistrátu města Prostějova.

Termín pro podání přihlášky je do 14. 2. 2018, předpokládaný nástup březen, duben 2018, příp. dle možností vybraného uchazeče. Bližší informace naleznete na https://www.prostejov.eu/redakce/index.php?lanG=cs&clanek=152956&slozka=128783&as4uOriginalDomain=www.prostejov.eu&as4u_protocol=https&detail_claim=89783&

V dotačních titulech získalo město miliony korun

ilustrační foto

Nabízíme přehled dotací, které  byly v roce 2017 městu schválené - v celkovém objemu 45,1 milionů korun. Přehledy hovoří o dotacích roku 2017 a také o letošních žádostech.

EÚO BD Kostelecká 17 1,3 mil. Kč

Rozšíření biokoridoru Hloučela, I. et. 1,6 mil. Kč

EÚO MŠ A. Krále 2,1 mil. Kč

EÚO MŠ Žešov 1,1 mil. Kč

CS Kostelecká I., II. et. 0,9 mil. Kč

Osvětlení přechodů Plumlovská 0,3 mil. Kč

Vybudování odborných učeben ZŠ J. Železného 15,3 mil. Kč

Zvýšení kapacity MŠ Čechovice 11,3 mil. Kč

Požární zbrojnice Vrahovice 4,5 mil. Kč

CS Žešov IV. a V. et.  6,7 mil. Kč

 

Magistrát nabízí nová pracovní místa! Na stavební úřad

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení dvou pracovních míst na dobu neurčitou. Jde o pozici technik - referent stavebního úřadu pro výkon agendy stavebního úřadu Magistrátu města Prostějova.

Podmínkou je mimo jiné a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo c) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví.

Magistrát hledá zaměstnance na odbor dopravy

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou na pozici Vedoucí oddělení dopravy a komunikací Odboru dopravy Magistrátu města Prostějova. Termín pro podání přihlášky je do 24. ledna 2018.

Předpokládaný nástup: 1. březen 2018, případně dle možností vybraného uchazeče.

Bližší informace o pracovním místě podá Ing. Miroslav Nakládal, vedoucí Odboru dopravy MMPv, telefonní číslo: 582 329 800 nebo Mgr. Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162. (red)

 

 

Silvestrovský postřeh. Z dotazů Magistrátu

ilustrační foto army.cz

Občané Prostějova mají možnost se na Magistrát města Prostějova se svými požadavky a dotazy obracet i prostřednictvím webových stránek. V kolonce Dotazy a odpovědi se v říjnu objevil jeden, který si zcela jistě zaslouží zveřejnění. Je napsán vtipně, s grácií a nabízí i řešení. Týká se uzavírky, která v minulých měsících citelně zkomplikovala život lidem hned v několika obcích, Smržicích, Čelechovicích Kostelci na Hané i Stařechovicích. 

"S uzavřením části silnice od křižovatky u Plachého mlýna na Kostelec, kde se podle vybagrované a vyštěrkované krajnice prokazatelně pracuje, nemám nejmenší problém, ale jde mi o těch 300 metrů z Čelechovic k této křižovatce, kde kromě policie, vylepšující státní rozpočet, nedělá nikdo nic (naposled včera 24.10. jsem si to prošel). Pravda, slyšel jsem o neviditelných bombardérech, ale šlo by patrně o první nasazení neviditelných bagrů a náklaďáků v historii, nehledě k tomu, že i tak by musel být vidět nějaký výsledek jejich činnosti.

Magistrát hledá další zaměstnance. Hned dva!

ilustrační foto

Magistrát města Prostějova vyhlašuje výběrová řízení na dvě pracovní pozice. Jedná se o místo referent/ka technické přípravy na odd. realizace Odboru rozvoje a investic MMPv a referent/ka předinvestiční přípravy projektů na odd. rozvoje a investičních záměrů Odboru rozvoje a investic MMPv.

Požadavky na pracovní pozice naleznete na www.prostejov.eu/cs/aktuality-archiv/magistrat-hleda-zamestnance-22.html

Termín podání přihlášky je do 31. 12. 2017. (red)

 

Úprava pracovní a provozní doby magistrátu města a RIC

ilustrační foto

Magistrát města Prostějova a Regionální informační centrum bude mít o svátcích upravenu pracovní dobu.

Magistrát města Prostějova bude fungovat 22. a 29. 12. 2017 do 12 hodin. Regionální informační centrum (zámek) pak bude 23.12, 30.12. a 31.12.2017  uzavřeno. (red)