práce

Město hledá vedoucího oddělení veřejných zakázek!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou - vedoucí oddělení veřejných zakázek Odboru kancelář tajemníka Magistrátu města Prostějova.

Termín pro podání přihlášky je do 7. 12. 2018, předpokládaný nástup leden 2019, příp. dle možností vybraného uchazeče. Bližší informace o pracovním místě podá Vincent Jakubský, vedoucí odd. krizového řízení, tel. č. 582 329 171 nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162. Naleznete je i na úřední desce města.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. (red) 

Magistrát hledá vedoucího!

ilustrační foto ber

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou - vedoucí oddělení krizového řízení na Odboru kancelář primátora Magistrátu města Prostějova.

Termín pro podání přihlášky je do 7. 12. , předpokládaný nástup leden 2019, příp. dle možností vybraného uchazeče.

Bližší informace o pracovním místě podá Vincent Jakubský, vedoucí odd. krizového řízení, tel. č. 582 329 171 nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162.  Naleznete je i na úřední desce města.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. (red)

 

Město hledá vedoucího oddělení veřejných zakázek!

ilustrační foto radnice

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou vedoucí oddělení veřejných zakázek Odboru kancelář tajemníka Magistrátu města Prostějova.

Termín pro podání přihlášky je do 23. 11. 2018, předpokládaný nástup prosinec 2018, příp. dle možností vybraného uchazeče. Bližší informace o pracovním místě podá Jana Orságová, vedoucí odboru kancelář tajemníka MMPv, tel. č. 582 329 460 nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162. Naleznete je i na úřední desce města.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. (red)

 

 

Magistrát hledá kontrolora na živnostenský úřad!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou - kontrolor Odboru obecní živnostenský úřad.

Další informace najdete na úřední desce města. Termín pro podání přihlášky je do 8. 9. 2018, předpokládaný nástup 1. 10. 2018 příp. dle dohody. Bližší informace o pracovním místě podá Antonie Orálková, vedoucí odboru obecní živnostenský úřad MMPv, tel. č. 582 329 500 nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Podrobnosti naleznete zde: 

Zavedený svatební salon Marilyn hledá zaměstnankyni!

ilustrační foto svatební salon Marilyn

Exkluzivní svatební salon v centru města Marilyn hledá vhodné kandidátky na pozici asistentky prodeje.

V případě zájmu zasílejte svá CV s fotografií na e-mailovou adresu marilyn@marilyn-svatby.cz nebo na telefonní číslo 774 836 460. Náplň práce: komunikace se zákazníky, asistence při zkoušení svatebních a plesových šatů, menší administrativa, drobné úpravy a údržba šatů. Požadavky: skvělé komunikační schopnosti, příjemné vystupování, upravený vzhled, flexibilita, prodejní schopnosti, zkušenost s prací ve svatebním salonu výhodou. (red)

Magistrát vyhlašuje konkurzní řízení na obsazení funkce ředitele - ředitelky MŠ

ilustrační foto

Statutární město Prostějov vyhlašuje vyhlašuje konkurzní řízení na obsazení funkce ředitele - ředitelky příspěvkové organizace Mateřská škola Prostějov, Rumunská ul. 23.

Stanovené kvalifikační předpoklady:

♦ vzdělání a související podmínky dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů ♦ praxe dle § 5 odst. 1 písm. b zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně  některých zákonů ♦ organizační a řídící předpoklady ♦ znalost školských předpisů a problematiky řízení školy ♦ občanská a morální bezúhonnost ♦ dobrý zdravotní stav ♦ znalost Aj nebo Nj vítána

K přihlášce zájemce doloží:

Sportcentrum hledá nového člověka do týmu! Je to práce pro vás?

ilustrační foto Sportcentrum - DDM

Sportcentrum – dům dětí a mládeže Prostějov, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Pedagog volného času. 

Místo výkonu práce: Prostějov

Pracovní poměr: Na dobu určitou/neurčitou

Výše úvazku: Plný

Platové zařazení: 10 platová třída

Předpokládaný nástup: září 2018, popř. dle dohody.

Jak přežít práci ve vedru? Jsou tu pro vás tipy

ilustrační foto prace-ks-europe.cz/

Horké letní dny by každý z nás raději trávil u vody. Jenže počasí si plánuje rozmary podle svého vlastního rozvrhu a ta největší vedra kolikrát udeří zrovna, když máte vy naplánovanou pracovní směnu. Připravili jsme pro vás pár tipů pro práci v horku.

Lidský organismus je uzpůsoben k tomu, aby správně fungoval při tělesné teplotě mezi 36 a 38 °C. Když jeho teplota stoupne nad tuto hranici, zvýší se průtok krve kůží a nastoupí silné pocení. Pokud je okolní teplota natolik vysoká nebo tělo vykonává fyzickou práci natolik namáhavou, že se lidský organismus nestíhá ochlazovat sám, podléhá tepelnému stresu. V jeho důsledku pak může dojít k dehydrataci, vyčerpání, omdlévání, mohou nastoupit i křeče z horka a úpal.

Magistrát hledá dalšího pracovníka!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlásila výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou právník/právnička právního oddělení Odboru kancelář tajemníka Magistrátu města Prostějova.

Termín pro podání přihlášky je do 10. 8. 2018, předpokládaný nástup září 2018, příp. dle možností vybraného uchazeče. Bližší informace o pracovním místě podá Jana Orságová, vedoucí odboru kancelář tajemníka MMPv, tel. č. 582 329 460 nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Bližší informace naleznete na úřední desce města. (red)

 

Magistrát hledá zaměstnance na odbor rozvoje a investic!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje dvě výběrová řízení na pracovní pozice pro Odbor rozvoje a investic. 

Jde o pozici technický dozor na oddělení realizace na dobu neurčitou a referent/ka technické přípravy na oddělení realizace na dobu určitou. Středoškolské vzdělání stavebního směru - podmínkou, vysokoškolské vzdělání stavebního směru výhodou. Požadavky na pracovní pozice naleznete na úřední desce města pod číslem PVMU 88543/2018 19.