peníze

Magistrát hledá dalšího zaměstnance!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent/referentka přestupkového oddělení na Odboru občanských záležitostí Magistrátu města Prostějova.

Termín pro podání přihlášky je do 7. 5 2018, předpokládaný nástup červenec 2018, příp. dle možností vybraného uchazeče. 

Vznik pracovního poměru úředníka je podmíněn splněním předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, tzn., že úředníkem se dle tohoto zákona může stát fyzická osoba, která:

- je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt

- dosáhla věku 18 let

- je způsobilá k právním úkonům

- je bezúhonná

- ovládá jednací jazyk.

Hledá se ředitel Muzea a galerie v Prostějově

ilustrační foto Muzeum a Galerie v Prostějově

Rada Olomouckého kraje vyhlásila výběrové řízení na obsazení pracovního místa ředitel/ka Muzea a galerie v Prostějově.

Uchazeč musí mít mimo jiné VŠ vzdělání v magisterském studijním programu (obor historie, muzeologie, management, ekonomika nebo právo výhodou); znalosti v oboru působení a zaměření organizace; znalost právních předpisů v oblasti kultury, muzejnictví a ochrany sbírkových předmětů a právních předpisů týkajících se činnosti příspěvkových organizací. Praxe v řízení a vedení kolektivu minimálně tři roky je výhodou.

Termín podání přihlášek je do 30. 4. 2018 do 15 hodin.

Magistrát hledá referenty stavebního úřadu!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení dvou pracovních míst na dobu neurčitou. Jde o pozici technik - referent stavebního úřadu pro výkon agendy stavebního úřadu Magistrátu města Prostějova.

Podmínkou je mimo jiné a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a dva roky praxe v oboru stavebnictví, nebo c) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a tři roky praxe v oboru stavebnictví.

Magistrát hledá dalšího zaměstnance!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou vedoucí oddělení státní správy a samosprávy pro oblast školství, kultury a sportu Odboru školství, kultury a sportu Magistrátu města Prostějova. 

Vznik pracovního poměru úředníka je podmíněn splněním předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků. Termín pro podání přihlášky je do 13. 4. 2018. Předpokládaný nástup květen 2018, příp. dle možností vybraného uchazeče.

Bližší informace najdete na úřední desce města. (red)

 

Město hledá dalšího zaměstnance!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou vedoucí oddělení nakládání s majetkem města Odboru správy a údržby majetku města Magistrátu města Prostějova.

Vznik pracovního poměru úředníka je podmíněn splněním předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků. 

Termín pro podání přihlášky je do 13. 4. 2018, předpokládaný nástup květen 2018. Bližší informace naleznete na úřední desce města www.prostejov.eu (red) 

Magistrát hledá dalšího pracovníka!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou právník/ právnička právního odboru kancelář tajemníka Magistrátu města Prostějova.

Mezi požadavky jsou mimo jiné vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu Právo a právní věda, obor Právo a morální předpoklady pro výkon práce ve veřejné správě.

KIDSOK hledá ředitele!

ilustrační foto

Hejtmanství vyhlásilo výběrové řízení na ředitele Koordinátora Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (KIDSOK). Místo ve vedení této příspěvkové organizace kraje se uvolnilo na začátku letošního roku poté, co byl kvůli špatně připraveným jízdním řádům linkových autobusů odvolán dlouholetý ředitel Jaroslav Tomík.

KIDSOK organizuje veřejnou autobusovou a železniční dopravu v Olomouckém kraji. Zájemci o funkci ředitele KIDSOK se do výběrového řízení mohou přihlásit do 20. dubna. Mezi podmínkami výběrového řízení je vysokoškolské vzdělání, praxe ve vedoucí funkci minimálně tři roky či orientace v problematice veřejné dopravy. Vybraný uchazeč by podle hejtmanství měl do funkce nastoupit co nejdříve po ukončení výběrového řízení.

Prostějovská nemocnice hledá sanitáře!

ilustrační foto iprostejov.cz

Nemocnice Prostějov přijme nové kolegy na pozici Sanitář na oddělení ARO, Ortopedii – traumatologii, Interní oddělení a LDN. Na uvedenou pozici vybraných oddělení nabízí náborový příspěvek 20 000 Kč.

Sanitář se se pod odborným dohledem zdravotnického pracovníka způsobilého k výkonu povolání bez odborného dohledu podílí na poskytování zdravotní péče ve zdravotnických zařízeních v oblastech preventivní, léčebné, rehabilitační, laboratorní, lékárenské péče. 

Máte-li zájem o tuto pozici, musíte mít sanitářský kurz nebo vzdělání ve zdravotnickém oboru Ošetřovatel, zdravotní způsobilost a bezúhonnost, odolnost vůči zátěži a zájem a předpoklady pro práci v oboru.

Město hledá zaměstnance! Na odbor rozvoje a investic

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu určitou referent/ka technické přípravy na oddělení realizace Odboru rozvoje a investic Magistrátu města Prostějova.

Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání stavebního směru. Termín pro podání přihlášky je do 29. 3. 2018, předpokládaný nástup květen 2018, příp. dle možností vybraného uchazeče.

Domovní správa hledá brigádníky do Aquaparku!

ilustrační foto domovní správa

Domovní správa Prostějov přijme na letní sezónu 2018 pro provoz AQUAPARKU - KOUPELKY brigádnáky.

"Hledáme plavčíky, pokladní a údržbáře," vzkazuje jednatel DS Pv Vladimír Průša. Bližší informace najdete na http://www.dsp-pv.cz/cz/m/volna-mista/. (red)