peníze

Rada města Prostějova hledá jednatele společnosti DŘEVO Prostějov!

ilustrační foto

Rada města Prostějova v působnosti valné hromady společnosti Lesy města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na jednatele společnosti Dřevo Prostějov s.r.o. 

Zájemce musí mít vysokoškolské vzdělání, nejméně dva roky praxe s řízením alespoň pěti zaměstnanců nebo středoškolské vzdělání, nejméně pět let praxe s řízením alespoň pěti zaměstnanců, dobré komunikační a organizační schopnosti, znalost práce na PC (Word, Excel) řidičský průkaz skupiny B, zkušenosti s obchodní činností řezivem výhodou.

Předpokládaný nástup do funkce jednatele je do 1. 9. 2018, uzávěrka přihlášek do pátku 27. července do 14 hodin. 

Malá průmyslová zóna za Brněnskou ulicí nabídne nová pracovní místa!

ilustrační foto

Malá průmyslová zóna za Brněnskou ulicí nabídne do budoucna nová pracovní místa. Firmou, která zde začne působit, bude česká výrobní společnost zaměřená na plastikářský a strojírenský průmysl.

V úterý byla podepsána smlouva o prodeji pozemku v průmyslové zóně v Brněnské ulici mezi Magistrátem města Prostějova a místní společností KP – KOPRO s.r.o., která se orientuje na lisování plastů. V lisovně budou vyrábět plastové výlisky z termoplastických materiálů. Areál se začne budovat na ploše dvou hektarů a postupně zde naleznou práci desítky lidí. Kupní cena za pozemek je zhruba 11,65 milionu korun (včetně DPH).

Hledáte brigádu? Máme ji pro vás!

ilustrační foto prádelna

Do redakčního e-mailu Prostějovských novinek dorazila informace o poptávce po pracovní síle. Na prázdniny, v případě zájmu i déle.

"Do provozu zavedené prádelny hledáme pracovníka na hlavní pracovní poměr, nebo alespoň brigádníka, který má zájem o práci o prázdninách. Nástup možný co nejdříve. V případě zájmu, kontaktujte, prosím, telefonní číslo: 774088556", sděluje prádelna. (red)

Chcete práci? Magistrát hledá referenta!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa referent pořizování územně plánovací dokumentace a územně plánovacích podkladů pro město Prostějov Odboru územního plánování a památkové péče. Místo je na dobu neurčitou.

Zájemce musí mít mimo jiné vysokoškolské vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územní plánování nebo vysokoškolské vzdělání příbuzného oboru, uznaného pro autorizaci v oboru územního plánování nebo vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením; případně vysokoškolské vzdělání příbuzného oboru s výukou územního plánování. Termín pro podání přihláškyje do 15. 6. 2018, předpokládaný nástup červenec 2018, příp. dle možností vybraného uchazeče.

Magistrát hledá vedoucího!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou - vedoucí kontrolního oddělení Odboru obecní živnostenský úřad Magistrátu města Prostějova.

Vznik pracovního poměru úředníka je podmíněn splněním předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, v platném znění. Pro výkon funkce bude nutné splnit zvláštní odbornou způsobilost dle zákona o úřednících ve veřejné správě a odbornou způsobilost dle zákona o odpovědnosti za přestupky a řízeních o nich. Bližší informace naleznete na úřední desce města. 

Magistrát hledá zaměstnance!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent/ka pořizování územně plánovacích podkladů a územně plánovací dokumentace Odboru územního plánování a památkové péče Magistrátu města Prostějova.

Termín pro podání přihlášky je do 15. 6. 2018, předpokládaný nástup červenec 2018, příp. dle možností vybraného uchazeče. Bližší informace o pracovním místě podá Jan Mlčoch, vedoucí Odboru územního plánování a památkové péče, tel. č. 582 329 752 nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Bližší informace najdete na úřední desce města. (red) 

 

Magistrát hledá zaměstnance! Na odbor školství, kultury a sportu

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu určitou referent/referentka samosprávných agend pro školství, kulturu a sport na Odboru školství, kultury a sportu Magistrátu města Prostějova.

Jde o plný pracovní úvazek na dobu určitou. Zájemce musí splňovat mimo jiné tyto požadavky:

- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání 

- vzdělání v ekonomické oblasti výhodou

- praxe ve veřejné správě a znalost problematiky sestavování a kontroly rozpočtu výhodou

- morální předpoklady pro výkon práce ve veřejné správě 

- umění jednat s lidmi (dobré komunikační schopnosti), znalost práce s PC (Word, Excel, Internet)

Město hledá vedoucího oddělení veřejných zakázek!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou vedoucí oddělení veřejných zakázek  Odboru kancelář tajemníka Magistrátu města Prostějova. 

Termín pro podání přihlášky je do 24. 5. 2018, předpokládaný nástup srpen 2018, případně dle možností vybraného uchazeče. Bližší informace najdete na https://www.prostejov.eu/redakce/index.php?lanG=cs&clanek=152956&slozka=128783&as4uOriginalDomain=www.prostejov.eu&as4u_protocol=https&detail_claim=92789&

(red)

 

Zavedená prádelna hledá zaměstnance!

ilustrační foto prádelna

Do redakčního e-mailu Prostějovských novinek dorazila informace o poptávce po pracovní síle.

"Do provozu zavedené prádelny hledáme pracovníka na hlavní pracovní poměr. Nástup možný od 1. června, po dohodě i dříve. V případě zájmu, kontaktujte, prosím, telefonní číslo: 774088556", sděluje prádelna. (red)

Magistrát hledá dalšího zaměstnance!

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent/referentka přestupkového oddělení na Odboru občanských záležitostí Magistrátu města Prostějova.

Termín pro podání přihlášky je do 7. 5 2018, předpokládaný nástup červenec 2018, příp. dle možností vybraného uchazeče. 

Vznik pracovního poměru úředníka je podmíněn splněním předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, tzn., že úředníkem se dle tohoto zákona může stát fyzická osoba, která:

- je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt

- dosáhla věku 18 let

- je způsobilá k právním úkonům

- je bezúhonná

- ovládá jednací jazyk.