Sokol Určice B - Sokol Otaslavice 4:4 (1:2) PK 3:4

Foto Lubomír Kaprál

Domácí se v úvodu utkání nechali zaskočit a v 6. minutě prohrávali 2:0. Autorem obou gólů byl Riegel.

V 10. minutě snížil Šťastný na 1:2 a tím byl gólový účet prvního poločasu vyčerpán. Po změně stran dokázaly Určice stav utkání v 50. minutě srovnat. Na centr z pravého křídla si naběhl do malého vápna Krajíček a se zakončením do odkryté branky neměl problém. Nerozhodný stav utkání však dlouho nevydržel. V 53. minutě odpískal hlavní rozhodčí za hraní rukou v šestnáctce pokutový kop, který s přehledem proměnil Vogl. V 68. minutě zůstal na trávníků ležet zraněný hostující hráč. U míče byli v té době domácí, a aby umožnili jeho ošetření, tak zakopli míč do autu. A pak se událo něco, co se na našich trávnících hned tak nevidí. Po autovém vhazování otaslavští nevrátili míč domácím, jak je obvyklé, ale hráč Hangurbadžo k překvapení všech přítomných, nikým neatakovaný, vběhl s míčem na kopačkách do velkého vápna a střelou kolem zaskočeného gólmana rozvlnil síť za jeho zády. Rozhodčímu nezbylo nic jiného, než branku uznat. Dlužno dodat, že se vzápětí hostující hráči zachovali férově. Po rozehrání hry pro změnu neatakovali Trajera a umožnili mu vstřelit gól. Chvíli na to, tentokrát "regulérním gólem" z kopačky Štastného domácí vyrovnaly stav zápasu na konečných 4:4. Po skončení utkání došlo na střelbu pokutových kopů. V nich byly úspěšnější Otaslavice a tak si z Určic odvezly dva body.