Fotbalisté přehráli Vyškov a zvýšili náskok na první pozici

ilustrační foto R. Nemela

Fotbalistům 1.SK Prostějov začínalo téct do bot, když po několika prohrách stáhly druhé Vítkovice jejich náskok na čele tabulky. Teď jej modrobílí ale opět navýšili, když porazili Vyškov 3:2.

O utkání v podstatě rozhodl skvělý vstup do něj domácích, hned v první minutě zvládl míč do sítě uklidit Fládr, v osmé minutě pak Prostějovští slavili znovu, Karel Kroupa proměnil penaltu. Svůj náskok pak domácí tým držel a v pětasedmdesáté minutě druhým gólem Fládra i navýšil. Vyškov se ještě nadechl k odporu, když v osmasedmdesáté minutě snížil Přerovský a minutu před koncem snížil Novotný, ale jednobrankový náskok Prostějov uhájil. Díky prohře Vítkovic s Hulínem mají tak hráči 1. SK nyní pětibodový náskok na prvním místě.