Hana Naiclerová obhájila post předsedy místní organizace ANO 2011

Hana Naiclerová obhájila post předsedy místní organizace ANO 2011
ilustrační foto ber

Na volebním sněmu prostějovské organizace ANO 2011, který se konal včera, uhájila post předsedy Hana Naiclerová. Ta měla protikandidáta, současného předsedu osadního výboru Vrahovice, Jiřího Rozehnala.

Změny ovšem zaznamenaly oba posty místopředsedů. Františka Švece a Marcelu Župkovou nahradili Radek Páleník a Jaromír Hruban. Marcela Župková již na pozici nekandidovala, František Švec nezískal potřebný počet hlasů pro své opětovné zvolení. (ber)

Komentáře

Co sem pletete Osadní výbor Vrahovice? Dlouhou dobu to dělala dobře paní Mgr.Galářová a když šla do Rady města, došlo v výměně na postu předsedy. Zatím neměl moc příležitostí se ukázat, protože Vrahovice jsou dost velký oříšek pro radnici, občané tu mají Spolek za staré Vrahovice a ten maká, občané to chválí, viz "Arboretum Vrahovice", další je občanská iniciativa "Naše Vrahovice", která dělá řadu akcí, hlavně pro děti. Tady dělat prodlouženou ruku radnice je dost těžké. Ti vrahovičtí vořeši mají tvrdé hanácké palice a na vše svůj názor.

Ten jenž má "švestky rád" pan Šestořád rozhodně pochválen nebude. Nejspíš z přílivu euforie, že obhájil post předsedy ANO Prostějovska si myslel, že mu to vyjde i tady. Ale zapomněl, že v čistě prostějovské buňce ANO nesedí Agromágové jako Okleštěk a podobný zemědělští baroni, kteří by to tu rádi táhli spolu s panem Faltýnkem jako za dob bratrského přátelství ODS a ČSSD. A pan Faltýnek se svým tahem přes kamaráda, který kdysi pracoval v OP, než ho rozkradli, neuspěl. To asi bude i pan redaktor od bulvárních novin naštvaný, že nebude moc vydat článek "Převrat v ANO" s pořadovým číslem 2. Evidentně trojice Naiclerová, Švec a Filouš odvádí v opozici dobrou práci a nedopustili, aby se tu k moci opět dostali lidé, kteří by jen hrabali jako slepice pro sebe a pro své spřátelené firmy. Vždyť z cizího přece nebolí. Popřeji paní Naiclerové a všem členům Ano, kteří zde opravdu chtějí změnit poměry hodně štěstí do budoucna.

Pučisté prohráli. Co na to Faltýnek? Chtěl z toho přes Rozehnala udělat ČSSD2 a nevyšlo mu to. Šestořád nebude pochválen. Co jsem slyšel, Vrahovice moc ten dosazený osadní výbor nebere. Prý jen přilévá olej do ohně.

Poslat nový komentář