Z klubu ANO vystoupili dva zastupitelé, Jura a Župková

Z klubu ANO vystoupili dva zastupitelé, Jura a Župková
ilustrační foto anoprostejov.cz

 

Zástupců v klubu ANO 2011 je v prostějovském zastupitelstvu o dva méně. Členství v klubu ukončili František Jura a Marcela Župková.

"Měli k tomu stejné důvody, a to neslušné až destruktivní jednání svých kolegů, kteří podle nich ještě na zastupitelstvu nenavrhli nic užitečného a jenom se snaží vše bořit," uvádí Prostějovský večerník. "To jsou pouze prázdné fráze, které nejsou doloženy ani jediným konkrétním případem či skutkem. Pochopitelně, že tak to není, všechny naše návrhy a připomínky byly konstruktivní, směřovaly ke zlepšení práce zastupitelstva. Zastupiteleé prácovali v zájmu občanů a celého města a poslední vývoj zejména v kauze Manthellan nám dal zcela za pravdu. Na možnou neplatnost smlouvy hnutí ANO opakovaně poukazovalo již před komunálními volbami. Všechna vystoupení zastupitelů za ANO byla slušná, nebyla vedena v osobní rovině a vždy respektovala zásady slušného chování. Je jasné, že opoziční zastupitelé plní svoji kontrolní roli. Z toho pramení i jejich vystupování. Pokud to naši kolegové vnímají jinak, je jich právem na to takto reagovat. Osobně mě to mrzí", uvedl zastupitel František Filouš za ANO. (red)

Komentáře

Pane magistře JURO a paní Župková, je to ryze Vaše rozhodnutí a NIKOMU nepřísluší Vás posuzovat, případně cokoliv vyčítat. Vy jste řekli, že jste "ukončili členství v klubu ANO".

Předpokládám u Vás obou elementární slušnost a když nesouhlasíte s ostatními členy ANO,

tak udělejte bez studu a bázně i druhý krok, zrušte členství v Hnutí ANO a HLAVNĚ SE VZDEJTE MANDÁTU ZASTUPITELE, neboť už žádné voliče nezastupujete.  Nebo se bojíte?? Nebo čekáte pochvalu za svůj první krok a druhý máte od "řídícího" zakázán? Jste loutky nebo občané?

Poslat nový komentář