AKTUALIZUJEME: Lupič přepadl poštu v Bedihošti. Odešel s pár korunami

AKTUALIZUJEME: Lupič přepadl poštu v Bedihošti. Odešel s pár korunami
ilustrační foto Policie ČR

Neznámý pachatel ve čtvrtek po poledni přepadl pracovnici pošty v Bedihošti. Pachatel si řádově odnes několik tisíc korun a objekt neprodleně opustil. Žena nebyla zraněna.

„Muž vstoupil do budovy úřadu, na chodbě se setkal s pracovnicí, která šla zamknout vstupní dveře. Chytil ji kolem krku a násilím odvlekl za skleněnou přepážku. Dal jí do ruky igelitovou tašku a přikázal, aby mu do ní dala veškerou finanční hotovost. Pracovnice v obavě o život poslechla a udělala, co jí pachatel řekl. Před odchodem jí nařídil, aby si lehla na zem a stahovací páskou jí svázal ruce a nohy. Potom vzal klíče od budovy, uzamknul hlavní vchodové dveře a místo opustil. Poškozené, kterou násilník neohrožoval žádnou zbraní, se krátce nato podařilo telefonem přivolat pomoc,“ informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová

Pachatel měl na sobě tmavou mikinu s kapucí, přes ni světlou bundu, světlemodré rifle, světlé sportovní boty a světlou kšiltovku zn. Adidas. Hovořil plynně česky, jeho vzhled odpovídal věku okolo 40 let, byl vyšší, štíhlejší postavy. „Prosíme o spolupráci veřejnost, jakékoli informace, které by mohly vést k dopadení pachatele, oznamte, prosím, na linku 158,“ doplnila mluvčí.

Na objasnění případu policisté nadále intenzivně pracují, vyhodnocují získané informace a po pachateli násilného trestného činu pátrají. Případ prověřují pro trestný čin loupež s desetiletou trestní sazbou odnětí svobody.  

Video z přepadení můžete shlédnout na https://youtu.be/…A8o. (ber)

Poslat nový komentář