Mladá maminka hledá zoufale byt. Pomůžete?

Mladá maminka hledá zoufale byt. Pomůžete?
ilustrační foto archiv PvNovinky

 

Na redakci PvNovinek se obrátila mladá maminka tří dětí. Vlivem nepříznivé životní situace se dostala do velkých problémů a hledá pro svou rodinu levnější bydlení. Město Prostějov ani sociálka jí na rozdíl od nedávno zmiňované rodině Horvátků údajně pomoci nemůže.

„Mám tři děti, na které nedostávám výživné. Bydlím v městském bytě 1+1 ve starém domě, kde hodně protopím – náklady na byt jsou měsíčně 8 tisíc korun. Byla spousta vyúčtování, platily se odpady a já mám nedoplatky, které nejsem schopna hradit. Na hmotné nouzi mi bylo sděleno, že mi pomoci nemohou,“ popsala zoufalá maminka situaci s tím, že v bytě má momentálně odstřihnutou elektřinu. „Jsem vedena na úřadu práce a práci hledám stejně zoufale, jako byt. Vzhledem k věku dětí ale nemohu chodit na směny a podobně,“ dodala.

Obracíme se proto na všechny naše čtenáře, kteří by mladé rodině mohli pomoci. Jde o pronájem bytu, kde by náklady byly v takové výši, aby je mohla hradit. Máte-li nápad či dokonce vhodný byt, dejte nám vědět. Redakce pak kontakt předá mladé mamince, jejíž  jméno jsme z pochopitelných důvodů nezveřejnili. (ber)

Komentáře

Kde je otec rodiny?

Je to smutné, ale maminka má "bohužel" asi špatnou barvu pleti.Být více "očouzená" sociálka by ráda přispěla.BOHUŽEL.

Poslat nový komentář