Zámek Čechy pod Kosířem zve na Vánoce. Rezervujte si vstupenky!

Zámek Čechy pod Kosířem zve na Vánoce. Rezervujte si vstupenky!
Foto ZČpK

O víkendu 11. a 12. prosince se na zámku v Čechách pod Kosířem budou konat vánoční prohlídky. Občerstvení zajistí zámecká kavárna Kafe v parku, která na nádvoří připravila stromeček, betlém a zvoničku. V sobotu 11. prosince zde bude přítomen i kovář s ukázkami své práce.

„Od 9 hodin budou probíhat prohlídky tematicky vyzdobenými interiéry zámku s výkladem zaměřeným na Vánoce a tradice s nimi spojenými. Stejně tak bude přístupná filmová expozice Svěrákových a historická kola (bez průvodce,“ doplnil kastelán Martin Váňa s tím, že po oba dny bude od 13.00 otevřena Hanácká ambasáda, kde budete moci nakoupit výrobky místních řemeslníků. Samozřejmostí je pak vánoční dílnička pro děti. Délka prohlídky zámeckých interiérů cca 30 minut.

Cena činí 110 Kč/dospělí, 80 Kč/snížené (děti nad 6 let, studenti, senioři, ZTP), 0 Kč/děti do 6 let (při rezervaci nutno hlásit). „Vzhledem k omezení počtu osob na prohlídkách doporučujeme rezervaci míst na rezervacecpk@seznam.cz nebo 773784110. Prodej lístků přes náš rezervační systém bude spuštěn 6. prosince,“ dodal Váňa. Akce se řídí platnými vládními nařízeními, změna programu je vyhrazena. (red)

Poslat nový komentář