Drogy za volantem? Problém!

Drogy za volantem? Problém!
ilustrační foto PČR

Hned čtyři muže, kteří usedli za volant pod vlivem drog, chytili v průběhu pouhých dvou dnů policisté v prostějovském regionu.

Prvním je 35letý řidič vozidla Ford Focus, kterého kontrolovali policisté v neděli kolem půl druhé ráno v Lešanech. Alkohol byl vyloučen dechovou zkouškou, zato test na omamné a psychotropní látky byl pozitivní na canabis/amphetamin/methamphetamin/XTC.

Druhým je 19letý řidič vozidla Škoda Felicia, kterého kontrolovali policisté v neděli 31. ledna krátce před šestou hodinou ráno na ulici Průmyslové v Prostějově. Dechová zkouška na alkohol byla negativní, zato test na omamné a psychotropní látky byl pozitivní na canabis/amphetamin/methamphetamin/XTC.

Třetím je 24letý řidič vozidla Lancia Y, kterého kontrolovali policisté v pondělí 1. února krátce po půl páté ráno na ulici Melantrichově v Prostějově. Dechová zkouška na alkohol byla negativní, zato test na omamné a psychotropní látky byl pozitivní na canabis.

"Posledním, kdo usedl za volant pod vlivem drog, je 26letý řidič vozidla Opel Astra, kterého kontrolovali policisté v pondělí 1. února kolem tři čtvrtě na tři na ulici Za branou v Kostelci na Hané. Dechová zkouška u něj byla negativní, zato test na omamné a psychotropní látky byl pozitivní canabis," potvrdila informaci policejní mluvčí Irena Urbánková. (red)

Poslat nový komentář