Zdrogovaný řidič audi jel po Okružní bez řidičáku

Zdrogovaný řidič audi jel po Okružní bez řidičáku
ilustrační foto Policie ČR

Když v úterý ráno před třetí hodinou zastavila policejní hlídka čtyřiceti čtyřletého muže ve vozidle Audi A6 na ulici Okružní v Prostějově, zřejmě již předvídal, že kontrola nedopadne dobře.

 

Policisté provedli prověrku v registru řidičů a ihned zjistili, že řidič nemá za volantem co dělat, protože má prostějovským soudem vyslovený zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel od července letošního roku do stejného měsíce roku příštího. Hlídka provedla i dechovou zkoušku na alkohol, která byla negativní. Opačný výsledek měl ale orientační test na návykové látky, který byl pozitivní na amfetaminy/metamfetaminy a na kanabisové látky. S výzvou policistů, aby se podrobil lékařskému vyšetření, nesouhlasil. "Nezodpovědný řidič je podezřelý z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání s tříletou trestní sazbou odnětí svobody," doplnila policejní mluvčí Miluše Zajícová. (red)

 

Komentáře

Prostějov je plný feťáků. V každém druhém autě je řidič pod vlivem perníku. Policii je to ale jedno, dokonce ty individa pouští s podmínkou a ty zvesela prodávají dětem dál. Viz. Monika Zapletalová - velmi známá postava.

Další zákaz řízení na darebáka. Dobře mu tak....

Poslat nový komentář