Kulturní klub u hradeb DUHA má nový web! Najdete tam veškeré aktuality!

Kulturní klub u hradeb DUHA má nový web! Najdete tam veškeré aktuality!
ilustrační foto web DUHA

Kulturní klub DUHA spustil nové webové stránky. Stránky www.klubduha.cz jsou založeny na stejném redakčním systému jako web města a využívají některé společné funkce. Budou disponovat i responzivním designem, na kterém se pracuje, aby uživatelé mohli stránky pohodlně prohlížet i na mobilních zařízeních a tabletech.

„K vytvoření samostatného webu nás vedlo především to, že nebylo příliš efektivní hledat program Duhy přes stránky statutárního města Prostějova, mnohdy to uživatele odradilo, protože nebylo jednoduché se k programu Duhy „proklikat“. Navíc naše představa o moderních webových stránkách kulturního zařízení byla poněkud odlišná,“ vysvětlila náměstkyně primátora Milada Sokolová a pokračuje: „Nový web má velmi sympatický a přehledný grafický design, každé zásadní akci je věnována samostatná záložka, tudíž je orientace na webu pochopitelná pro každého. Stránky disponují také odkazem na facebookový profil Duhy a odkazem na kalendář akcí zveřejněný na stránkách města.“

Podstatnou změnou je také to, že administraci nových stránek provádějí přímo zaměstnanci Duhy, což je důležitý krok k jejich větší aktuálnosti.

Cena za tvorbu těchto stránek od grafického návrhu až po realizaci byla 37 510 Kč včetně DPH. (red)

 

Poslat nový komentář