McDonald's otvírá 16. února!

McDonald's otvírá 16. února!
Ilustrační foto https://www.mcdonalds.cz/

Prostějov se dočkal. Již 16. února otevře svým zákazníkům dveře nová restaurace McDonald's. Najdete ji v Konečné ulici, která spadá pod Držovice.

Už v roce 2013 se řetězec z McDonald’s ČR zabýval myšlenkou otevřít svou provozovnu v Prostějově.  „Společnost McDonald’s v současné době vyhodnocuje v Prostějově několik možností na výstavbu restaurace. Předpokládáme, že ve střednědobém horizontu otevřeme restauraci typu McDrive včetně McCafé, dětského hřiště, venkovní terasy a rozšíříme tak dostupnost našich restaurací v tomto regionu," uvedla v roce 2013 pro PVNovinky tehdejší tisková mluvčí řetězce Drahomíra Jiráková. 

Podle ankety, kterou magistrát města Prostějova vyhlásil v roce 2018, byl McDonald’s jednou z věcí, která obyvatelům chyběla. V roce 2021 se Jitka Pajurková, ředitelka komunikace & PR pro McDonald’s ČR a SR, pro redakci vyjádřila, že může potvrdit, že Prostějov či jiná okresní města jsou předmětem diskuzí uvnitř společnosti ve vztahu k příležitostem pro otevírání nových restaurací. „Bližší příslib ve vztahu k městu Prostějov by z naší strany byl v tuto chvíli předčasný,“ konstatovala.

Společnost ale nakonec situaci vyhodnotila ve vztahu k městu kladně, a tak se po deseti letech milovníci rychlého občerstvení dočkají. Restaurace bude v pořadí 114 na území ČR. (ber)

Poslat nový komentář