Přijede k nám Jakub Smolík. Máme pro vás volňásky!

Přijede k nám Jakub Smolík. Máme pro vás volňásky!
ilustrační foto fanclub Jakub Smolík

 

9. dubna v 19 hodin se v KaSCentru Prostějov uskuteční koncert Jakuba Smolíka a jeho kapely. PvNovinky vám nabízejí možnost zasoutěžit si o vstupenky.

Současná umělecko interpretační osobnost, jež svými sladce laděnými písněmi oslňuje zejména něžnou část publika. Při poslechu hitů jako „Až se Ti jednou bude zdát“ , „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“ či „Prý chlapi nebrečí“ pookřeje nejedno ženské srdce. Těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z. Bartáka, Fr. Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr coververzí starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu. J. Smolík má na kontě více než 22 alb a patří k českým interpretům s největší fanouškovskou základnou. Jeho koncerty doprovázeny jeho doprovodnou skupinou a vokalistkami jsou obohaceny nejedním zážitkem, humorem i jevištní zábavou, čímž umocňuje divácký zážitek a potvrzuje skutečnost, že jeho představení není jen běžný koncert, avšak i zábavné show.

Pokud se chcete zúčastnit soutěže o vstupenky, zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz do 7. dubna odpověď na otázku, kolik alb má Jakub Smolík na kontě. Vstupenky čekají na čtyři vylosované. (red)

Poslat nový komentář