Kadeřnice Jana. První z prostějovského PROSTŘENO!

Kadeřnice Jana. První z prostějovského PROSTŘENO!
Foto FTV Prima

Jak PvNovinky informovaly, od 13. února můžete na FTV Prima v pořadu Prostřeno sledovat zástupce z Prostějovska. Z pěti účastníků to budou hned tři ženy, čtvrtá pochází ze Šumperka a pátým účastníkem je muž z Olomouce. Nejstarší účastnici je přes šedesát let a poslední z žen ještě nebylo dvacet, takže nás čekají zajímavé a pestré večery. Dnes představujeme první soutěžící, Janu, která se k plotně postaví v pondělí.

Kadeřnice a manažerka Jana Pečinková (23) je momentálně na mateřské dovolené s osmnáctiměsíční dcerou. Jana má přítele, rodina žije v bytě 3+1 v Prostějově. První hostitelka je kreativní, ráda něco tvoří rukama, peče, šije a chodí s rodinou na výlety. Do pořadu se přihlásila sama, je to pro ni „otázka cti“.

Sama o sobě říká, že je přátelská, milá, komunikativní a empatická. Dokáže být i kritická, nepříjemná, občas je i výbušná. Vztah k vaření má vřelý, s přítelem mají rádi jídlo a Jana díky tomu ráda vaří. Nejraději peče různé koláče a dorty. Má ráda sladká a nezdravá jídla a nesnáší lilek, vnitřnosti, sushi a mořské plody. Při stolování jí vadí srkání, mlaskání a další nechutné zlozvyky. Nesnese vrzání příborů o talíř.

Její motto: Všechno jde, jenom pošlý kůň nejde.

Pokud by vyhrála, ráda by peníze použila na svatbu. (ber)

 

Komentáře

Je opravdu ctí pro pořad Prostřeno,že tam dostali takovou šikovnou,inteligentní mladou slečnu Janu,která se umí k plotně postavit,a předvést národu své kvality i vysokou morální úroveň.

Pardón, ale blbec je dle všeho ten, jest sleduje takový pořad. Jaké osazení, také publikum...

Tyhle blbce zbožňuji, co už od pohledu přesně ví, jaký ten člověk je!!! Slečna vypadá sympaticky a ne namistrovaně. A jak můžete tvrdit, že tam má nepořádek pouze z fotky, kde jde vidět kuchyňská linka? Kdo z vás má linku uklizenou, když zrovna vaří? Ještě, že vy jste tak dokonalí a znáte recepty z hlavy. Já si počkám na vysílání a pak si názor udělám.

namistrovaná už od pohledu ,

No ta má šlehu . Důležitá a namistrovaná už od pohledu .

Co ten nepořádek na fotce. Už to by mě odradilo si dát něco na jídlo. A ještě vařit podle receptu to už je fakt úlet. Budu držet palce důchodkyni ta ty peníze potřebuje jako sůl.

Co ten nepořádek na fotce. Už to by mě odradilo si dát něco na jídlo. A ještě vařit podle receptu to už je fakt úlet. Budu držet palce důchodkyni ta ty peníze potřebuje jako sůl.

Budem držet palce i když si myslím že jako první v pořadí je blbý

Že vám není trapně...a na Facebooku by se z toho mohli všichni podělat. Lidé neuvěřitelně rychle hloupnou.

To zas bude OSTUDA!! Místní župa a ústecký kraj je jedno !!

Poslat nový komentář