Znáte Romantiku? Můžete ji podpořit na TvŠlágr!

Znáte Romantiku? Můžete ji podpořit na TvŠlágr!
ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

Mezi 95 písničkami, zařazenými do soutěže o Zlatý šlágr TvŠlágr, jsou i dvě, jejíž interprety znáte. Hraje je prostějovská kapela DUO Romantika Romana „Pytlíka“ Doležela. Můžete je podpořit hlasováním!

Roman „Pytlík“ Doležel je známou prostějovskou hudební osobností. Působil v legendárních „Keksech“, skládá, aranžuje, textuje, hraje a zpívá. Variabilní Romanticu založil v roce 2005. Variabilní proto, že počet muzikantů může měnit na přání. DUO ROMANTIKA, projekt Romana Doležela a Toma Somra, hraje a nahrává pro Tv ŠLÁGR pouze vlastní autorské písně s hudebního pera Toma Somra a textově se na písničkách podílejí oba dva. 

Skladby najdete na: https://www.facebook.com/slagrtv/posts/1102094839830938 pod číslem 12 - Hrníčky s puntíčky a pod číslem 44 Nanana šalala.

Hlasujte prostřednictvím SMS na tel.číslo 900 06 06 v ČR7005 v SR.

Text SMS je ZS xy (xy =číslo písničky). Nic jiného do SMS neuvádějte.Službu poskytuje Globdata a.s, cena jedné SMS je 6,- Kč. (ber)

Komentáře

Tomáš a Roman
DUO ROMANTIKA

Hoši buďte v klidu, stejně tu televizi nikdo neposlouchá a zadarmo tam hrajou jen ubožáci, co si nikde jinde nevrznou. Snad vy to nemáte zapotřebí! Karel

take zlati kluci

Celá naše rodina posílá hlasy a klukům fandí:-).Markéta Skl.

Chlapci celá naše familie hlasuje a fandí vám.Markéta Skl.

Pytlík na Šlágr? V dnešní šílené době je už je možné všechno... Jestli je to pro něj vrchol kariéry....? Proti gustu žádný dišputát

Kam jinam než na Šlágr TV, synonymum pro nevkus, kýč, primitivismus, zoufalství a nejvíc ubohé z ubohého, to mohl Pytlík dotáhnout? Převzaté odrhovačky, o úrovní vlastní tvorby nemluvě, ale hlavně že se stádo mutantů veselí a chlastá.
Ještě bych na si Šlágr viděl trapné uskupení složené z Pauliho a Slavoje, další z nezapomenutelných (bez úvozovek - bohužel) stálic prostějovské hudební scény.

Ahoj všichni...
Děkujeme za podporu v našem hudebním projektu pro TV ŠLÁGR..Bohužel došlo k informačnímu šumu,protože projekt pro TV ŠLÁGR - společné dítě vám dobře známého Tomáše Somra a mé osoby se jmenuje DUO ROMANTIKA..
S mojí taneční kapelou vámi nazvanou variabilní má duo Romantika společnou pouze mou kulatou maličkost.Jinak se jedná o dva naprosto rozdílné hudební projekty,neboť má taneční kapela ROMANTICA BAND hraje skladby převzaté k tanci a poslechu,duo ROMANTIKA hraje a nahrává pro Tv ŠLÁGR pouze vlastní autorské písně ..
Tímto vás všechny zdravíme s Tomášem Somrem a děkujeme vám všem za vaši přízeň..

Tomáš a Roman
DUO ROMANTIKA

Poslat nový komentář