Zastupitelstvo jednalo přes osm hodin

Zastupitelstvo jednalo  přes osm hodin
ilustrační foto

 

Přesně ve 23,15 hodin ukončil pondělní jednání Zastupitelstva města Prostějova primátor Miroslav Pišťák. Jeho konce se dočkala jen hrstka zastupitelů, zklamání se opět dočkali ti, kdo jednání sledovali na webu města.

Zastupitelům trvalo tři hodiny, než se dohodli na samotném programu jednání. Živá diskuze se vedla o možnosti občanů města vyjádřit na zasedání Zastupitelstva vlastní názor, na řadu opět přišly kauzy Manthellan a jezdecká kasárna.

Po hodinové přestávce, která skončila ve 21,40 hodin, se do zasedací místnosti radnice vrátila jen hrstka statečných.

Ti, kdo jednání sledovali on line, se museli opět popasovat s velmi tichým zvukem. „Už se mi to stalo posledně, myslela jsem, že je to chyba v přehrávači. Nakonec jsem si musela dát k počítači reproduktory, ale ani tak to prostě pořádně slyšet nebylo,“ posteskla si redakci jedna z divaček. Na technickou stránku se proto redakce zeptá magistrátu. O odpovědi vás budeme informovat. (ber)   

Komentáře

Opravdu je to tak, i minule nebylo skoro nic slyšet:-(

Vzkaz té paní, co špatně slyšela i přes zesilovač. Mně šel zvuk dobře a příspěvky hlavně pana Mgr. Pospíšila mně zrychlily kroky více jak šaratice. On má slovní průjem, já jsem z jeho slov chytil ten střevní ! To je opravdu politik, kdepak jsou zalezlí ti, co ho označovali za paskřivce. Tak hanebně urážet paskřivce... 

Poslat nový komentář