Magistrát hledá správce informačních technologií

 Magistrát hledá správce informačních technologií
ilustrační foto

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou správce informačních technologií na Odboru informačních technologií Magistrátu města Prostějova.

Vznik pracovního poměru je podmíněn splněním předpokladů, kdy fyzická osoba, mimo jiné, je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům.

Požadavkem je vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, výhodou vzdělání v oblasti informatiky, znalost správy serverů na operačním systému MS Windows Server 2012, 2016 (Active directory, DNS, DHCP atd.), znalost samostatné systémové činnosti v oblasti výpočetní techniky,  znalost operačního systému Windows 7, Windows 10 a kancelářského SW MS Office.

Jde o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou. Termín pro podání přihlášky je do 6. 9. 2022, předpokládaný nástup ihned, příp. dle možností vybraného uchazeče. Bližší informace o pracovním místě podá Jan Števko, vedoucí Odboru informačních technologií, tel. č. 582 329 717 nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. (red)

Poslat nový komentář