Bez peněz do hospody nelez. Nevyplatí se to!
Vydáno: So, 09/16/2017 - 13:54
Vpodvečer 9. září přijali prostějovští strážníci oznámení o neplatiči v restauraci na Vrahovické ulici. Na místo byla vyslána hlídka, která našla na místě dvaačtyřicetiletého muže, který spolu s kamarádkou zkonzumoval v podniku alkoholické nápoje v hodnotě 170 Kč a na zaplacení neměl. Žena z místa odešla.
"Muž hlídce uvedl, že vlivem požití většího množství alkoholu peníze i platební kartu ztratil předchozí den. Jelikož u sebe neměl ani doklady, byl předveden na obvodní oddělení ke zjištění totožnosti," uvedla strážník Tereza Greplová. Svým jednáním je podezřelý z přestupku proti majetku. Celá záležitost byla předána k dořešení správnímu orgánu. O tom hlídka přítomné poučila. (red)

Poslat nový komentář