Motorkáři zvou na Vánoční vyjížďku. Už po devatenácté!
Vydáno: Pá, 12/23/2022 - 10:32
Letos už po devatenácté se na Štědrý den vydají na cesty motorkáři z Prostějovska. Sraz mají, jako tradičně, před 12 hodinou u pasáže Anděl.
„Má být hnusně, ale to nás nezastaví,“ vzkazuje spolu s přáním krásných Vánoc, a hlavně štěstí, Ondra Růžička. (ber)

Poslat nový komentář