Rekonstrukce Vrahovické začne 15. února!

Rekonstrukce Vrahovické začne 15. února!
ilustrační foto

První etapa rekonstrukce silnice II/150 ve Vrahovické ulici v Prostějově začne 15. února. A stejně tak začnou komplikace pro motoristy.

Jedná se o úsek od křižovatky ul. Vrahovické s ul. Tovární (křižovatka bude průjezdná) po křižovatku ul. Vrahovické s ul. Majakovského a Čs. Armádního sboru. Rekonstrukce by měla trvat do 31.7.2021.

V termínu od 15. 2. 2021 do 21. 3. 2021 se bude uzavírat vždy úsek cca 20 m v  jednom pruhu kvůli opravě vpustí (vpravo ve směru k ul. Majakovského). Objízdná trasa není stavena.

Od 22. 3. 2021 do 31. 7. 2021 bude komunikace zcela uzavřena, objízdná trasa bude vedena po komunikacích v ul. Průmyslová, Kralická a Čs. armádního sboru.

Křižovatka ulic Tovární a Vrahovické bude průjezdná obousměrně ve směru k nám. Padlých hrdinů, most přes Hloučelu bude otevřen. Do oblasti mezi ul. Vrahovickou a V. Talicha bude možný příjezd buď přes „myší díru“ nebo z ul. Vrahovické po ulici Tovární.

Do oblasti jižně od ul. Vrahovické směrem k bývalému areálu OP bude příjezd možný pouze z ulice Za Drahou a Marie Pujmanové. Ul. Marie Majerové bude obousměrná a bude v ní zákaz stání (kvůli průjezdnosti).

„Během této etapy nebude zajištěn příjezd k domům v uzavřeném úseku,“ upozorňuje Magistrát. (red)

Komentáře

Dobrý den, chci se zeptat, jak to bude v době uzavírky s příjezdem akutní záchranné sanitky a s odvozem komunálního idpadu - popeláři. A jak se obtížné mibilní osoby a senioři dostanou k lékaři (senior taxi). A jak bude jezdit MHD _ bus č. 5. Obyvatelka Vrahovic

Poslat nový komentář