Galerie Mánes

Galerie Mánes zve na výstavu

ilustrační foto plakát

Výstava děl současných prostějovských malířů - akademického malíře Milana Kubeše a Olgy Měsícové se v Galerii Mánes Club koná od 14. září do 27. října.  

Díla doprovodí květinové vazby brněnské floristky Petry Zendulkové. Zajděte se podívat! (red)

Galerie Mánes Club zve na výstavu obrazů Jiřího Mádla

ilustrační foto pozvánka

Galerie Mánes Club na Kostelecké ulici v Prostějově zve všechny milovníky umění na výstavu obrazů akademického malíře Jiřího Mádla z Houserovky u Pelhřimova.

Výstava je věnována nedožitým 85. narozeninám tohoto významného umělce a potrvá až do konce dubna. Těšíme se na Vaši návštěvu," přidala pozvání galeristka Jarmila Vysloužilová. (red)

 

Galerie Mánes zve na vánoční výstavu!

ilustrační foto plakátek

Vánoční výstava v Galerii Mánes Club v Kostelecké ulici v Prostějově začíná v pondělí 26.11.2018.

Přijměte pozvání na již tradiční vánoční prodejní výstavu šitých a háčkovaných výrobků a ručně vyráběných přání. Přáníčka, Andělky, panenky, stromečky a další textilní dekorace tvoří šikovné ruce čtyř prostějovských autorek. Vše je tvořeno do nejmenších detailů a hlavně s láskou. Jsou to krásné originální vánoční pozornosti. "Přijďte se naladit na vánoční vlnu nebo posedět u šálku horkého espressa. Těšíme se na Vaši návštěvu," přidává pozvání Jarmila Vysloužilová. (red)

OBRAZEM: Co nabídne Velikonoční prodejní výstava v Galerii Mánes?

Foto Galerie Mánes

Již zítra bude otevřena Velikonoční prodejní výstava v Galerii Mánes, která se nachází na Kostelecké ulici v Prostějově.

„K vidění budou šitá i háčkovaná velikonoční zvířátka a dekorace a ručně vyráběná originální přání. Návštěvníci si mohou nejen prohlédnout výstavu, ale i posedět v prostředí galerie u šálku espressa nebo sklenky vína. Otevřeno je kromě víkendu vždy od 9 - 11.30 a od13 - 17 hodin“, zve Jarmila Vysloužilová z Galerie Mánes.  „Vítány jsou o jarních prázdninách především děti“, dodává. (red) 

Galerie Mánes Club zve na Velikonoční výstavu

ilustrační foto plakát

Galerie Mánes Club v Kostelecké ulici v Prostějově pořádá prodejní velikonoční výstavu. Ta se uskuteční v době od 13. do 28. března.

Na výstavě budou k dostání textilní a háčkované výrobky a ručně dělaná přání. "Otevřeno máme od pondělí do pátku v době od 9 do 11,30 hodina a od 13 do 17 hodin," přidala pozvání Jarmila Vysloužilová. (red)

 

Galerie Mánes Club nabídne Prostějov v obrazech

ilustrační foto pozvánka

V pátek dne 9. 9. 2016 v 17 hodin bude v Galerii Mánes Club slavnostní vernisáží zahájena výstava s názvem Prostějov v obrazech.

Impulsem pro tuto výstavu se stala kniha Prostějov v malbě, kresbě, grafice, kterou vydalo město Prostějov v roce 2004. Jak napovídá název, budou vystaveny obrazy s tématikou městských i příměstských zákoutí. Některá dávno minulá a některá, ne tak stará, ale přesto již minulá.

„Bude vystaveno přes čtyřicet obrazů a grafik, od cca dvaceti malířů a věříme, že si najdete chvíli pro krátké zastavení v naší galerii s připomenutím dávných i nedávných časů,“ přidala pozvání galeristka Jarmila Vysloužilová. (red)

Zajděte si pro dárky na vánoční výstavu v Galerii Mánes Club

ilustrační foto

Vánoční prodejní výstavu pořádá do 22. prosince Galerie Mánes Club v Kostelecké ulici. Najdete zde vánoční aranžmá firmy Floris a šité textilní výrobky z dílny Katky + Martiny. Jsou to malé dokonale vytvořené originální dárky - andílci, panenky, vánoční hvězdičky a stromečky, sobi, apod.

"Návštěvníci si mohou v galerii nejen nakoupit vánoční dárky či se nechat inspirovat, ale i vypít dobré espresso, pečený čaj či posedět u sklenky vína," zve galeristka Jarmila Vysloužilová.

Otevřeno je denně od 9 do 12 a od 13 do 16 hodin, ve středu do 17 hodin. (red)