limuzína

Limuzíny ze Seloutek budou v televizi v pondělí

Foto JŠ

Jak Pvnovinky informovaly, majitel parku limuzín, Jaromír Šmída, natáčel pro Českou televizi. Reportáž bude k vidění v pondělí ráno. 

"Televize mi oznámila, že reportáž se bude vysílat v pondělí, 27. srpna, v pořadu Dobré ráno na ČT2 (cca 7.10)," sdělil redakci Jaromír. Pokud ji nestihete, můžete ji zhlédnout jindy. Následně totiž bude dostupná kdykoli ve videoarchivu na www.dobrerano.tv. (ber)

 

Lajkujte, hledejte jméno a vyhrajte jízdu novou limuzínou!

Foto Párty limuzína

Jaromír Šmída ze Seloutek si udělal radost. Do jeho limuzínové stáje přibyla další krasavice. Před několika dny si z Polska přivezl čtvrtý vůz. Lincolnu Navigátor teď hledá jméno a vyhlašuje soutěž.

Nový Lincoln je jediným na Moravě, který se pyšní střešním okénkem. Jarda s ním dojel 730 kilometrů domů v naprosté pohodě a o pár dnů později už odjezdil svatbu na hotelu Plumlov. "Máme Meluzínu, Jezevčíka a Jezevčici. Teď hledáme jméno pro tohle auto a chceme požádat čtenáře PvNovinek, aby nám s tím pomohli. Náležitě se odměníme," podotýká Jarda a zároveň vyhlašuje soutěž.

OBRAZEM: Soutěžili s PvNovinkami. Po roce se setkali!

Foto Jitka Vlachová

Loni v prosinci vyrazila společně parta výherců na jízdu s limuzínou Jaromíra Šmídy. Účastníci jízdy si tak padli do oka, že po roce zorganizovali další setkání!

"Vloni v prosinci jsem společně s dalšími výherci v PvNovinkách absolvovala Mikulášskou jízdu limuzínou Meluzínou. Sešli jsme se neznámí lidé a hned si padli do oka. Napadla mě myšlenka, že bychom se zase mohli po roce společně potkat, protože jsme byli vskutku dobrá parta. Podařilo se mi zorganizovat ve čtvrtek 22.12.2016 odpoledne naše setkání, tentokrát bez limuzíny a bez pár marodů, ale i tak to nemělo chybu. Všichni jsme se rádi viděli, zasmáli se, zavzpomínali u nejednoho punče na skvělou loňskou jízdu a rozhodli se, že tuto tradici budeme dodržovat i nadále každý rok.

OBRAZEM: Výherci jízdy limuzínou si připili na přehradě i tančili na letní zahrádce

Foto Oldřich Lošťák, Hana Kurfürstová

Dnešní den se sešla sedmička vylosovaných k jízdě limuzínou. Avizovaný odjezd byl od Národního domu o páté odpolední.

"Jsem velmi rád, že se jízda limuzínou výhercům Jaromíru Přecechtělovi, Jaroslavě Benešové, Oldřichu Lošťákovi, Petře Pohankové, Haně Kurfürstové, Ester Zapletalové a Janě Komárkové líbila. Vzal jsem je na Plumlovskou přehradu, následně jsme zastavili na letní zahrádce v Krasicích, kde hrála příjemná hudba a kde jsme si i zatancovali. Přibližně po dvou hodinkách jsem je vysadil opět u Národního domu.

Výherci! S Jezevčíkem vyrážíte na jízdu v neděli devětadvacátého!

ilustrační foto ber

S Prostějovskými novinkami jste řadu týdnů soutěžili o místa v jedné z limuzín patřících Jaromíru Šmídovi, Jezevčíkovi. Vylosovaní výherci vyjedou na svoji jízdu 29. 5. v neděli odpoledne.

K Vladimíru Bártovi, Jaromíru Přecechtělovi, Jaroslavě Benešové, Oldřichu Lošťákovi, Petře Pohankové, Haně Kurfürstové a Ester Zapletalové se přidal poslední pasažér a tím se stala Jana Komárková.

Tito šťastlivci nastoupí svoji jízdu úderem páté hodiny odpolední před budovou Národního domu. Reportáž vám z jejich limuzínové párty zajisté přineseme. (red)

Kdo se stal posledním pařmenem v Jezevčíkovi?

ilustrační foto ber

Prostějovské novinky pokračují ve spolupráci s Jaromírem Šmídou soutěží o párty v limuzíně. Tentokrát vás čeká osm míst v novince ve Šmídově stáji, Jezevčíkovi. K Vladimíru Bártovi, Jaromíru Přecechtělovi, Jaroslavě Benešové, Oldřichu Lošťákovi, Petře Pohankové, Haně Kurfürstové a Ester Zapletalové se přidá osmý výherce.

Naše poslední otázka zněla: Při jaké příležitosti vyjeli Meluzína a Jezevčík poprvé společně? Správných odpovědí se do redakčního e-mailu redakce@pvnovinky.cz sešlo skutečně dost, štěstí měl ovšem pouze jeden. Jana Komárková. Gratulujeme! (red)

Chcete se stát osmým pasažérem v Jezevčíkovi?

Ilustrační foto ber

Prostějovské novinky pokračují ve spolupráci s Jaromírem Šmídou soutěží o párty v limuzíně. Tentokrát vás čeká osm míst v novince ve Šmídově stáji, Jezevčíkovi. K Vladimíru Bártovi, Jaromíru Přecechtělovi, Jaroslavě Benešové, Oldřichu Lošťákovi, Petře Pohankové, Haně Kurfürstové a Ester Zapletalové se přidá osmý výherce.

Sedmá a poslední otázka tedy zní: Při jaké příležitosti vyjeli Meluzína a Jezevčík poprvé společně? Odpověď naleznete na PvNovinky.cz, http://www.partylimuzina.cz nebo na jejím facebooku. Odpovědi označené JEZEVČÍK zasílejte do 13.4.2016 do 19:00 hodin na e-mail redakce PvNovinek redakce@pvnovinky.cz. (red)

Kdo je sedmým pařmenem v limuzíně?

ilustrační foto ber

PvNovinky pokračují ve spolupráci s Jaromírem Šmídou soutěží o párty v limuzíně. Tentokrát vás čeká osm míst v novince ve Šmídově stáji, Jezevčíkovi. K Vladimíru Bártovi, Jaromíru Přecechtělovi, Jaroslavě Benešové, Oldřichu Lošťákovi, Petře Pohankové a Haně Kurfürstové se dnešním dnem přidá sedmý výherce.

Ze správných odpovědí zaslaných do redakce jsme vybrali jediného výherce. Stala se jím Ester Zapletalová. Gratulujeme! (red)

Chcete se stát sedmým pasažérem v Jezevčíkovi?

ilustrační foto ber

PvNovinky pokračují ve spolupráci s Jaromírem Šmídou soutěží o párty v limuzíně. Tentokrát vás čeká osm míst v novince ve Šmídově stáji, Jezevčíkovi. K Vladimíru Bártovi, Jaromíru Přecechtělovi, Jaroslavě Benešové, Oldřichu Lošťákovi, Petře Pohankové a Haně Kurfürstové se přidá sedmý výherce.

Sedmá otázka zní: Jak se jmenuje stájová kolegyně Jezevčíka? Odpověď naleznete na PvNovinky.cz, http://www.partylimuzina.cz nebo na jejím facebooku. Odpovědi označené JEZEVČÍK zasílejte do 13.3.2016 do 19 hodin na e-mail redakce PvNovinek redakce@pvnovinky.cz. (red)

Kdo je dalším do party na párty v Jezevčíkovi?

ilustrační foto ber

PvNovinky pokračují ve spolupráci s Jaromírem Šmídou soutěží o párty v limuzíně. Tentokrát vás čeká osm míst v novince ve Šmídově stáji, Jezevčíkovi. K Vladimíru Bártovi,  Jaromíru Přecechtělovi, Jaroslavě Benešové, Oldřichu Lošťákovi a Petře Pohankové se přidá šestý výherce.

Ze správných odpovědí jsme vylosovali dalšího pasažéra. Je jím žena, tudíž se poměr "sil" ve voze vyrovnal. Prozatím. Gratulace Haně Kurfürstové! (red)