Listování

Městské divadlo zahraje představení pod širým nebem

ilustrační foto plakát

Městské divadlo v Prostějově připravilo na letní scéně na nádvoří zámku nevšední program, který se bude netradičně konat přímo pod širým nebem.

Ve středu 26. srpna 2020 od 16 hodin se představí Divadlo Paravánek. Pohádku O Palečkovi předvedou Kateřina Rakovčíková a Pavel Putna. Představení je určeno pro veřejnost, v případě nepřízně počasí se přesune do Městského divadla.   

V pondělí 31. srpna 2020 od 18 hodin se můžete těšit na LiStOVáNí č. 6. Vstupenky jsou v doprodeji.

Lukáš Hejlík a Pavla Dostálová (alternuje Věra Hollá) uvedou hru Jérome Colina Bitevní pole. (red)

Divadelní předplatné LiStOVáNí pokračuje!

ilustrační foto

V pondělí 15. června 2020 se v osmnáct hodin v přednáškovém sále prostějovského Národního domu uskuteční další díl LiStOVáNí.cz. Tentokrát nabídne Špeky (Rob Grant) v podání Pavla Oubrama a Věry Hollé.

Humorný příběh autora Červeného trpaslíka vypráví o tom, jak těžký život mají tlusťoši. A a někdy i ti ostatní. Hrdiny jsou kuchař, který se už na sebe nemůže podívat, protože je nesmírně otylý a anorektička, která se na sebe nemůže podívat, protože si připadá odporně tlustá.

Není to příběh o tlustých lidech, je to pojednání o tom, jak moc je tohle téma ožehavé pro celou společnost. A pochopíte, že s sebou přináší i spoustu grantovského tučného humoru, budete se možná i popadat za břicho. Už také proto, že... "Existují tři druhy lží: lži, hnusné lži a statistiky!" (red)