odpolední taneční čaje

Nedělní taneční čaje pokračují!

ilustrační foto plakát

Jak PvNovinky informovaly, Národní dům ve spolupráci s Okrašlovacím spolkem města Prostějova opět pořádá taneční čaje. Ty další se konají již tuto neděli.

„Uskuteční se od šestnácti hodin v restauraci Národního domu," potvrdila předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová s tím, že jsou to Čaje předposlední. K tanci i poslechu zahraje Romantica band Romana "Pytlíka" Doležela.

Akce se koná za finanční podpory Zdravého města. (red)

Nezapomněli jste? Nedělní čaje pokračují!

ilustrační foto plakát

Jak PvNovinky informovaly, Národní dům ve spolupráci s Okrašlovacím spolkem města Prostějova opět pořádá taneční čaje. Ty další začaly právě před chvílí!

"Začaly v šestnáct hodin v restaurační části Národního domu," potvrdila předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. K tanci i poslechu hraje Romantica band Romana "Pytlíka" Doležela.

Akce se koná za finanční podpory Zdravého města Prostějov.(red)

 

Jdete-li na procházku, nezapomeňte se stavit na tanečky v Národním domě!

Foto PvNovinky.cz

Úderem čtvrté odpolední dnešního dne se rozezněla v restaurační části Národního domu hudba. Tradiční akce s názvem Odpolední taneční čaje se v letošním roce koná poprvé!

Taneční čaje znají svá data konání. První se koná právě dnes, další dubnové termíny jsou 15. a 29. dubna a naposledy se uskuteční 6. května vždy od šestnácti hodin, a to v restauraci Národního domu. K tanci i poslechu hraje Romantica band Romana "Pytlíka" Doležela. "Jsem ráda, že i přes dnešní velmi teplé počasí si milovníci tance našli čas k poslechu i tanci", uvedla Milada Sokolová, předsedkyně Okrašlovacího spolku města Prostějova, který společně s Národním domem Čaje pořádá.

Nedělní Taneční čaje se opět rozjíždí!

ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

Pokud jste příznivci tance, máme pro vás potěšující zprávu. Národní dům ve spolupráci s Okrašlovacím spolkem města Prostějova bude v dubnu a první květnový týden opět pořádat Taneční čaje!

„Uskuteční se 8., 15., 29. dubna a 6. května od šestnácti hodin v restauraci Národního domu," potvrdila potěšující informaci koordinátorka Zdravého města Prostějov Alena Dvořáková. K tanci i poslechu zahraje Romantica band Romana "Pytlíka" Doležela. "Věřím, že si Taneční čaje opět, stejně jako v předešlých letech, najdou své příznivce a kavárna Národního domu bude praskat ve švech", dodala Milada Sokolová.

Akce se koná za finanční podpory Zdravého města. (red)

Taneční čaje tuto neděli naposledy!

ilustrační foto plakát

Příznivcům tance přinášíme nepotěšující zprávu. Národní dům ve spolupráci s Okrašlovacím spolkem Prostějov pořádá 30. dubna letošní poslední taneční čaje.

"Začnou opět v 16 hodin,“ potvrdila informaci předsedkyně Okrašlovacího spolku Prostějov Milada Sokolová. Hrát bude Romantica Romana Pytlíka. 

Akce se koná za finanční podpory Zdravého města Prostějov. (red)

Nezapomněli jste? Téměř každou dubnovou neděli se v Národě tančí!

Foto čtenář

Nezapomněli jste? Zdravé město Prostějov a Národní dům ve spolupráci s Okrašlovacím spolkem města Prostějova pořádají v dubnu opět taneční čaje.

"První taneční odpoledne se uskutečnilo již 2. dubna, druhé se koná devátého, pak následuje týden pauza a poslední čaje proběhnou 23. a 30. dubna. Začíná se vždy v 16 hodin,“vypočítala předsedkyně Okrašlovacího spolku města Prostějova Milada Sokolová. Hlavní roli, kromě tanečníků, hraje Romantica Romana Pytlíka. „Zveme všechny zájemce, aby si zatančili, zasmáli se a tím si prodloužili svůj život“, přidala začátkem dubna pozvání primátorka města a představitelka Zdravého města Alena Rašková.

Akce se koná za finanční podpory Zdravého města Prostějov. (red)

Pozor! Poslední taneční čaje již tuto neděli!

ilustrační foto PvNovinky.cz

Pokud patříte mezi milovníky tance, nechte si v neděli volné odpoledne. Chystají se poslední taneční čaje pod taktovkou Zdravého města Prostějova, Národního domu o.p.s. a Okrašlovacího spolku města Prostějova.

"Jsem velmi ráda, že se taneční čaje uchytily v takové míře a že jsme je mohli finančně podpořit", uvedla Alena Rašková, primátorka a politička Zdravého města Prostějov.

„Poslední dubnové taneční čaje se konají tuto neděli, 24. dubna od 16 hodin,“ přidala pozvání předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. Tančit se bude s Romanticou, a to až do 20 hodin v Červeném salonku Národního domu v Prostějově. (red)

Restaurace Národního domu se plní! Taneční čaje jsou opět tu!

Foto PvNovinky.cz

Národní dům ve spolupráci se Zdravým městěm Prostějov a Okrašlovacím spolkem města Prostějova pořádá v dubnu opět  taneční čaje. Vydali jsme se krátce před čtvrtou zhlédnout, zda je vše připraveno, jak má být.

"Vyrazili jsme z domu dříve, taneční čaje jsou vždy velmi plné, tak jsme chtěli v klidu najít místo k sezení", prozradila skupinka tancechtivých občanů. I Romantica Romana Pytlíka byla na svém místě připravena k čtyřhodinovému hudebnímu doprovodu.

"Pokud nestihnete přijít tuto neděli, nezoufejte. Další čaje se uskuteční 17. a 24. dubna, ovšem v Červeném salonku v prvním patře", přidal pozvání jeden z pořadatelů, ředitel Národního domu, Jan Páleník.

Akce se koná za finanční podpory Zdravého města. (red)

Odpolední taneční čaje opět tuto neděli!

ilustrační foto

Národní dům ve spolupráci se Zdravým městěm Prostějov a Okrašlovacím spolkem města Prostějova pořádá v dubnu opět  taneční čaje.

Milovníci tance mají šanci i tuto neděli, 10. dubna. „Hrát bude opět Romantica Romana Pytlíka," potvrdila potěšující informaci předsedkyně Okrašlovacího spolku Prostějov Milada Sokolová s tím, že tančit se začne v 16 hodin. Pokud to nestihnete tuto neděli, nezoufejte. Další čaje se uskuteční 17. a 24. dubna, ovšem v Červeném salonku v prvním patře.

Akce se koná za finanční podpory Zdravého města. (red)

 

Odpolední taneční čaje již dnes!

ilustrační foto

 

Nevíte, co s nedělním odpolednem? A co si takhle jít zatančit? V Národním domě jsou opět „čaje“.

Tradice tanečních nedělních odpolední byla po desetiletích obnovena v roce 2011 a od té doby úspěšně pokračuje. „O taneční odpoledne je v Prostějově velký zájem. Zaznamenala jsem požadavky na opětovné pořádání nedělních tanečních dýchánků jak od zástupců starší, tak i mladší generace,“ přidala pozvání předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. "Letos na jaře se poprvé konaly 15. března, druhé v neděli 29. března. Pokud vám to nevyjde, další termíny jsou dnes, tedy 12. dubna a poslední se budou konat 26.