petanque

Vyrazte do Krumsína! Na Lukášův pohár!

ilustrační foto plakát

Máte rádi petanque? Potom je tato zpráva právě pro vás! Turnaj v petanque dvojic nejen pro registravané hráče si můžete užít v neděli 21. října v Krumsíně.

Zápis je umožněn od 13:30 hodin, samotný začátek od čtrnácté hodiny.

"Dvojice přihlášené na internetu, které se turnaje zúčastní, budou zařazeny do losování o pukázku na konzumaci v občerstvení v hodnotě 200,- Kč. Konec přihlašování je v deset hodin v den konání turnaje. Kdo zaspí a nestihne se přihlásit, může tak učinit až na místě, ale do losování o poukázku už zařazem nebude", uvádí pořadatelé. (red)

Zahrajte si o Martinský pohár 2017!

ilustrační foto ICM Prostějov

Tradiční závod přichystal na neděli 12. listopadu Petangue Krumsín. O Martinský pohár si to můžete rozdat od 13,30 hodin.

"Soutěž je určena pro dvojice, hrát může kdokoli. Koule v případě zájmu zapůjčíme", přidal pozvání jeden z organizátorů, Karel Janeček. Dvojice přihlášené na internetu, které se turnaje zúčastní, budou zařazeny do losování o poukázku na konzumaci v Občerstvení na hřišti v hodnotě 200,- Kč. Konec přihlašování je v deset hodin v den konání turnaje. Kdo zaspí a nestihne se přihlásit, může tak učinit až na místě, ale do losování o poukázku už zařazen nebude. (red) 

V Krumsíně se bude koulet o Lukášův pohár!

ilustrační foto

Turnaj v petanque dvojic se bude hrát v neděli 15. října 2017 v Krumsíně. Chcete-li si zakoulet a zasoutěžit si o ceny, přihlaste se co nejdříve.

Dvojice přihlášené na internetu, které se turnaje zúčastní, budou zařazeny do losování o pukázku na konzumaci v občerstvení v hodnotě 200,- Kč. Konec přihlašování je v deset hodin v den konání turnaje. Kdo zaspí a nestihne se přihlásit, může tak učinit až na místě, ale do losování o poukázku už zařazem nebude.

Zápis je od 13.30 hodin, zahájení ve 14 hodin. „Hrát mohou i děti a úplní začátečníci,“ zvou pořadatelé. (red)

 

V Krumsíně se bude koulet o Václavův pohár!

ilustrační foto petanque

Turnaj v petanque dvojic Václavův pohár se 28. září uskuteční v Krumsíně.

Dvojice přihlášené na internetu, které se turnaje zúčastní, budou zařazeny do losování o poukázku na konzumaci v občerstvení v hodnotě 200,- Kč. Konec přihlašování je v deset hodin v den konání turnaje. Kdo zaspí a nestihne se přihlásit, může tak učinit až na místě, ale do losování o poukázku už zařazen nebude.  Zápis se uskuteční od 13.30 hodin, zahájení ve 14 hodin, hrát mohou děti i úplní začátečníci. (red)

 

 

Petanque Krumsín zve na Velkou cenu Prostějoviček!

ilustrační foto

Petanque Krumsín zve na turnaj v petanque dvojic Velkou cenu Prostějoviček. Turnaj se koná v neděli 16. července od 14 hodin. Hraje se v Krumsíně.

„Jde o turnájek v petanque dvojic nejen pro registrované. Hrát může každý, kdo přijde včas, i úplní začátečníci,“ zve pořadatel Karel Janeček.

Dvojice přihlášené na internetu, které se turnaje zúčastní, budou zařazeny do losování o poukázku na konzumaci v Občerstvení na hřišti v hodnotě 200,- Kč. Konec přihlašování je v deset hodin v den konání turnaje. (red)

 

Petanque Krumsín zve na DRMOLA OPEN

ilustrační foto janecek.cz

Petanguje Krumsín zve na turnaj v petangue dvojic Drmola Open 2017. Turnaj se koná v neděli 21. května od 14 hodin.

„Jde o turnájek v petangue dvojic nejen pro registrované. Hrát může každý, kdo přijde včas, i úplní začátečníci,“ zve pořadatel Karel Janeček.

Dvojice přihlášené na internetu, které se turnaje zúčastní, budou zařazeny do losování o poukázku na konzumaci v Občerstvení na hřišti v hodnotě 200,- Kč. Konec přihlašování je v deset hodin v den konání turnaje, jinak na místě. (red)

Petanque Krumsín zve na velikonoční turnaj

ilustrační foto ICM Prostějov

Velikonoční neděli 16. dubna můžete strávit třeba v Krumsíně na turnájku v petangue dvojic. Zápis je od 13.30 hodin, zahájení ve 14 hodin.

Turnaj je i pro neregistrované hráče, hrát může každý. Dvojice přihlášené na internetu, které se turnaje zúčastní, budou zařazeny do losování o poukázku na konzumaci v občerstvení v hodnotě 200,- Kč. Konec přihlašování je v deset hodin v den konání  turnaje. Kdo zaspí a nestihne se přihlásit, může tak učinit až na místě, ale do slosování o poukázku už zařazen nebude. (red)

Vyrazte do Krumsína na Martinský pohár!

ilustrační foto plakát

Tradiční závod přichystal na neděli 13. listopadu Petangue Krumsín. O Martinský pohár si to můžete rozdat od čtrnácti hodin.

"Soutěž je určena pro dvojice, hrát může kdokoli. Koule v případě zájmu zapůjčíme," přidal pozvání jeden z organizátorů Karel Janeček. Dvojice, keré se přihlásily přes internet a které se turnaje zúčastní, budou zařazeny do losování o poukázku na konzumaci v Občerstvení na hřišti v hodnotě 200,- Kč. Přihlašování na místě od 13:30 hodin v den konání turnaje, turnaj samotný započne úderem čtrnácté hodiny, potrvá přibližně do 18:30. (red)

Co takhle hodové koulení? Zkusíte to?

ilustrační foto plakát

S husou v břuchu, na čerstvém vzduchu, ve sportovním duchu. To je motto Hodového koulení v Krumsíně. Vyzkoušet si petanque můžete i vy!

Na hodovou neděli 21. srpna se můžete přidat k hráčům petanque. Na účastníky čeká turnaj dvojic, který začíná ve 14 hodin odpoledne. Zápis bude probíhat již od 13:30, předpokládané ukončení v 18:30. "Přijďte si zahrát, turnaj je vhodný i pro úplné začátečníky", zvou pořadatelé.

Více informací na www.petanque.name (red)

Připravujete se na Velkou cenu Prostějoviček?

ilustrační foto Petanque Krumsín

Petanque Krumsín pořádá turnaj v petanque dvojic - Velká cena Prostějoviček 2016! Koulení se odehraje v Krumsíně tuto neděli 10.07.2016 od 14:00 hodin. Zapsat se můžete od 13:30.

"Turnaj v petanque dvojic je nejen pro registrované, hrát může každý, kdo přijde včas. I úplní začátečníci", zve za pořadatele Karel Janeček.

Dvojice přihlášené na internetu, které se turnaje zúčastní, budou zařazeny do losování o poukázku na konzumaci v Občerstvení na hřišti v hodnotě 200,- Kč. Konec přihlašování je v deset hodin v den konání turnaje. Kdo zaspí a nestihne se přihlásit, můžete tak učinit až na místě, ale do losování o poukázku nebude zařazen. "Kdo si hraje, nezlobí", připomíná s úsměvem Janeček. (red)