Pošta pro Tebe

Pošta pro Tebe slaví úspěch. Jeden z hledaných se našel!

ilustrační foto ČT

PvNovinky před časem opět navázaly spolupráci s pořadem České televize Pošta pro Tebe. Pomáhaly hledat dva muže z regionu Prostějovska a jak se zdá, úspěšně. 

"Našla se stopa po panu Jaroslavu Ševčíkovi z Čech pod Kosířem. Podle informací, které jsme dostali, žije s manželkou v Dětřichovicích u Světlé Hory," sdělila redakci produkční pořadu Renáta Řiháková.

Pošta i nadále hledá Miroslava Zapletala, narozeného 27.1.1940 v Prostějově. Pokud o jeho osudu něco víte, pište na postaprotebe@ceskatelevize.cz. (ber)

 

Pošta pro tebe hledá. I na Prostějovsku

ilustrační foto ČT

Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. To je Pošta pro Tebe, oblíbený pořad České televize. Pošta má teď vysílací přestávku, během níž pátrá po vašich blízkých. I na Prostějovsku.

"Pošta pro tebe má vysílací přestávku během léta a podzimu 2017, kdy bude pošťák Ondra hledat vaše blízké. Stále tak můžete psát dopisy, e-maily nebo telefonovat do redakce. Pokusíme se vaše přání zrealizovat," vzkazuje Pošta pro tebe. 

PvNovinky opět hledají! Pro Poštu pro Tebe

ilustrační foto ber

Pošta pro Tebe je pořad České televize, který pomáhá najít ztracené rodinné příslušníky, dávné lásky, kamarády, ale také nabízí možnost poděkovat lidem, kteří někomu v životě velmi pomohli. A protože pošťák Ondra hledá i ty, kdo přebývali či přebývají v našem regionu, domluvily se PvNovinky s dramaturgií pořadu na spolupráci.

V prvním díle jsme hledali hned dva hledané. Zatímco Viléma Sachera se nalézt nepovedlo, kontakt na Stanislavu Brožkovou jsme České televizi zaslali.

Dnes pátráme po Jaroslavu Trpákovi, narozeném 4. 2. 1959 v Prostějově. Učební obor lakýrník vystudoval v Bruntále.

PvNovinky spolupracují s Poštou pro Tebe. A hledáme první hledané!

ilustrační foto

Pošta pro Tebe je pořad České televize, který pomáhá najít ztracené rodinné příslušníky, dávné lásky, kamarády, ale také nabízí možnost poděkovat lidem, kteří někomu v životě velmi pomohli. A protože pošťák Ondra hledá i ty, kdo přebývali či přebývají v našem regionu, domluvily se PvNovinky s dramaturgií pořadu na spolupráci.

„Zákon na ochranu osobních dat nám práci komplikuje přesto, že efekt a smysl pořadu je "pomáhat". Budeme rádi za jakoukoli pomoc - odkaz na příbuzné, známé, zaměstnavatele hledaných a podobně,“ sdělila redakci dramaturgyně Renáta Řiháková.
Dnes tedy představujeme první hledané. Je jím Vilém Sacher, nar. 2. 3. 1943 v Prostějově. V letech 1957–58 žil v DD v Oskavě. Vyučil se zahradníkem ve Šternberku u Olomouce. Jeho matkou byla Hedvika Sacherová.