prášky

Řešila situaci po svém. A spolykala prášky

ilustrační foto Městská policie

V úterý ve čtyři hodiny ráno vyjížděla hlídka strážníků na náměstí T. G. Masaryka, prověřit telefonické oznámení o dívce, která měla údajně spolykat větší množství léků.

Na uvedeném místě strážníci zkontaktovali oznamovatele i dotyčnou ženu. Ta oznámení potvrdila. O jaké léky se jednalo, nevěděla. Dále uvedla, že je po chvíli vyzvracela. "Z důvodu vytíženosti sanitek, strážníci pětatřicetiletou ženu převezli na urgentní příjem do nemocnice na vyšetření. Zde byla předána zdravotnímu personálu," doplnila strážník Tereza Greplová. (red)

62letá žena pouze v kalhotkách a svetru bloudila průmyslovou zónou

ilustrační foto internet

 

Pokud berete prášky, k zapíjení si vyberte něco jiného, než víno. Své o tom ví dvaašedesátiletá žena, kterou museli "odchytávat" strážníci minulou neděli v průmyslové zóně.

O polonahé ženě, potloukající se v areálu firmy, informovali strážníky zaměstnanci firmy Toray. "Hlídka ženu, oblečenou jen v kalhotkách a svetru, viděla běžet směrem k areálu ASA, zanedlouho ji nalezli poblíž železáren," popsala situaci strážník Jana Adámková. Značně dezorientovaná žena nakonec přiznala, že bere prášky, které zapíjela vínem. "Napřed tvrdila, že si dala skleničku, pak přiznala litr," dodala Adámková.

Přivolaný lékař rozhodl o jejím převozu do zdravotnického zařízení.(red)