TRX

Spartan race training group Prostějov a TRX bez hranic se zapojily do projektu Rozběháme Česko. Na Nový rok

Foto Spartan race

Původně organizovaly Spartan race training group Prostějov a TRX bez hranic Novoroční běh. Nakonec se ale zapojily do celorepublikového projektu - Rozběháme Česko. V neděli 1. ledna v 15 hodin se tak začal psát další prostějovský sportovní deník, kam se budou zapisovat proběhnuvší běžecké akce.

"Překvapilo nás, kolik lidí i při teplotě pohybující se hluboko pod nulou, obulo tenisky a přišlo si zaběhat. Přišli i lidé, kteří se o akci dozvěděli pouze z facebooku," uvedla jedna z organizátorek Petra Stryková. Běžci si mohli zvolit 5, 10 nebo 15 kilometrů dlouhou trasu. "Rozdělili jsme se na dvě skupiny, přičemž druhá skupina měla možnost se oddělit na kratší trasu. Nicméně nikdo se neoddělil a všichni doběhli v celku. Ale někteří chtěli svůj běh zakulatit na 20 km a tak šli kroužit ulicemi Prostějova," konstatovala Stryková, která zároveň poděkovala všem, kdo přišli.

Prostějovští borci včera podpořili projekt Movember!

Foto TRX, Petra Kupková

Včera proběhl Movember běh kolem Prostějova, který pořádalo místní sdružení TRX bez hranic. Jak už název napovídá, jedná se o podporu projektu Movember, ale také o to se pohnout, tedy Moove.

"Start i cíl byl na parkovišti u aquaparku, vybíhalo se odpoledne v patnáct hodin a běžel se okruh o délce přibližně třinácti kilometrů. Běhu se zúčastnila dvacítka běžců, kteří i v tomto studeném a větrném počasí našli dostatek motivace pro sebe i pro projekt Movember něco udělat", popsala událost manželka jednoho z borců, Petra, která i s malými dětmi vytvořila některé z fotografií. Děkujeme! (red)

 

Pozor! Dnes úderem osmé výběh na Kosíř!

ilustrační foto TRX bez hranic

Prostějovský Spartan training group pořádá dnes úderem osmé večerní výběh na Velký Kosíř.

Sraz je u sochy TGM v Prostějově na hlavním náměstí, startuje se ve dvacet hodin. "Samozřejmě přijďte dříve, startovné se nevybírá a hlavně, nezapomeňte čelovky", připomínají organizátoři! (red)