urážky

Zaparkoval na vyhrazeném parkovišti. Majitelku slovně napadal a urážel

ilustrační foto městská policie

Minulé úterý v odpoledních hodinách byli prostějovští strážníci přivoláni k řešení neoprávněného stání na vyhrazeném parkovišti. Na místě bylo od oznamovatelky zjištěno, že chtěla upozornit řidiče, který zaparkoval na jejím vyhrazeném parkovišti, aby tam neparkoval. Na to jí muž začal slovně napadat a urážet.

I přes její výtky své vozidlo na místě ponechal a šel do nedalekého baru. Při fotodokumentaci dopravního přestupku se k vozidlu dostavil řidič, ve kterém strážníci zjistili jednašedesátiletého muže. Dotyčný i před strážníky oznamovatelku slovně urážel. „Svým jednáním je tak důvodně podezřelý z přestupku proti zákonu o provozu na pozemních komunikacích a také přestupku proti občanskému soužití. Veškeré protiprávní jednání jednašedesátiletého muže projedná příslušný správní orgán," informovala komisařka Tereza Greplová. (red)

Urážel slečnu v baru a plival po ní. Ta ho praštila do čela půllitrem!

ilustrační foto internet

 

V časných ranních hodinách vyjížděla hlídka do baru k napadenému muži. Čtyřiadvacetiletý oznamovatel měl tržnou ránu na čele, kterou mu půllitrem způsobila jedna z přítomných slečen. Odměnila ho tak za plivance a urážky, kterými ji častoval.

„Dotyčná strážníkům vysvětlila své počínání. Mladík ji častoval hrubými výrazy, bral ji židli, plival kolem sebe a dokonce i na ni. Protože nemínil svého chování zanechat, udeřila ho půllitrem,“ popsala incident srážník Jana Adámková. Celá záležitost byla předána správnímu orgánu pro podezření z přestupku proti občanskému soužití. V případě urážek byla čtyřiadvacetiletá poučena o možnosti podání návrhů do tří měsíců u KPPP Statutárního města Prostějova. (red)