žehlení

Mistryně IV. ročníku v žehlení je z Nezamyslic!

Foto Mistrovství v žehlení

Nákupní centrum Královo Pole pořádalo 24. února již čtvrtý ročník Mistrovství v žehlení. Účastníci z řad veřejnosti mohli poměřit své síly v soutěži týmů, dvojic či jednotlivců. Hlavní závod se zaměřil na žehlení košil na čas. Letos v něm zvítězila Veronika Matoušková z Nezamyslic, která pokořila i rekord z prvního ročníku.

Sobota 24. února v královopolském nákupním centru patřila rozžhaveným žehličkám, rychlým rukám a spoustě košil. Soutěžící změřili své síly hned ve třech disciplínách. Kromě soutěže jednotlivců to byla kategorie dvojic a tříčlenných týmů. Přihlásit se mohl kdokoliv včetně kolemjdoucích. 

Ženské, také "to" děláte jen z donucení?

foto PvNovinky.cz

 

Řeč je samozřejmě o žehlení prádla! 

Redakce PvN oslovila několik pravidelných čtenářek našeho zpravodajského portálu s otázkou, které domácí činnosti patří mezi jejich nejméně oblíbené aktivity. Zatímco u mužů by možná vyšlo vysávání, u čtenářek oslovenýcgh v naší anketě to bylo jednoznačně žehlení. Možná byla negativní odezva tak silná i proto, že se právě nalézáme v období prázdnin, kdy se děti vrací z táborů a rodiny z dovolených, a prádla k žehlení je najednou více než obvykle.

Když jsme za Vás prošmejdili internetové diskuze, došlo nám, že se domácí žehlení prádla netěší oblibě celoročně.