Na úterním zastupitelstvu budou skládat slib noví zastupitelé. Oba se vrací
Vydáno: Po, 11/22/2021 - 19:29
V úterý 23. listopadu od deseti hodin se v hale Sportcentra DDM v Olympijské ulici v Prostějově bude konat 27. jednání zastupitelstva. Mimo jiné při něm složí slib dva staronoví zastupitelé.
Do křesla po Haně Naiclerové, která je nově poslankyní, usedne František Švec (Změna pro Prostějov). Post rezignujícího zastupitele a radního za ČSSD Zdeňka Fišera převezme bývalý místostarosta Alois Mačák. (ber)

Poslat nový komentář