Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Lavičky na náměstí nelze vyměnit. Byly za dotaci

Lavičky na náměstí nelze vyměnit. Byly za dotaci
Foto FB Martin M.

 

Nové lavičky na náměstí T.G.M. v Prostějově sklízejí i nadále kritiku. Dle obyvatel města budou kvůli materiálu, z něhož jsou vyrobeny, působit problémy a ne poskytovat možnost odpočinku. Podle magistrátu se s nimi ale už nedá nic dělat.

„V zimě budou studit, v létě se promění v rozehřáté plotny. Kdo tohle mohl vymyslet, ten v životě na lavičce neseděl,“ kroutila hlavou Dora D. Stejně jako řada dalších lidí doufala, že ostatní lavičky budou z jiných materiálů, než je kov. Spletla se. Podle vedení města už takové budou na trvalo.

„Vzhled laviček odpovídá schválenému návrhu architekta a s ohledem na plnění podmínek dotace nelze udělat změnu v návrhu,“ konstatoval magistrát. (ber)

Komentáře

Dnes jde každému jen a jen o to jak to vypadá a nevadí že to není funkční..Kam se to řítíme?

Paní, co lavičky v dnešním horku nepálily, dovolte otázku, to jste byla vy v tom hubertuse a bombarďákách? Tak se nedivte, že nepálily, tolik látky docela isoluje!

Ještě jste na těch lavičkách neseděli a už kritizujete. No jo, to by nebyli Češi...

ja na nich dnes v tomhle pařáku seděla a horké nebyly...

Jak snadno přivést Radu města k rozumu !

Až udeří opravdová vedra, přiveďte k lavičkám každého člena z rady města a s holými řitěmi je donuťte, aby na lavičce seděli dokud Slunce nezapadne. Příště už budou schvalovat i s přihlédnutím k názorům opozice, aby to nebyly jen nápady zrady, pardon z Rady.

 Tady nejde o lidi a praktičnost,ale o design a hlavně dotace.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style