Sokol Určice B - Sokol Přemyslovice 7:2 (2:1)

Foto Lubomír Kaprál

V úvodu utkání měli blíže ke vstřelení branky Přemyslovice.

Do nadějných pozic se postupně dostali Jurník a Tyl. Navíc po čtvrthodině hry nastřelili hosté břevno. V 31. minutě Trajer z trestného kopu z 25 metrů obstřelil zeď a Určice vedly 1:0. Z vedení se dlouho neradovaly. Chvíli na to totiž nepokryla domácí obrana Kořenka a ten stav utkání srovnal. Parádní akce se zrodila v závěru první půle. Míč si mezi sebou přihráli Sťastný se Zapletalem, který neohroženě prošel obranou a jeho střelu zastavila až síť za zády gólmana Konečného. Po změně stran Určice na svého soupeře doslova vlétly. V rozmezí 10 minut se postupně trefili do hostující branky Zapletal, Šťastný a Dračka, čímž navýšili svoje vedení na 5:1 a o zisku bodů bylo prakticky rozhodnuto. Ovšem domácí byli při střelecké chuti i nadále a díky dalším dvěma brankám Zapletala a Trajera navýšili vedení na hrozivých 7:1. Pak Určice poněkud zvolnily, čehož dokázaly Přemyslovice využít a snížily po střele City na konečný výsledek 7:2. Další gólovou šanci měl na kopačkách ještě kapitán hostujícího mužstva Tyl, ale brankář Pokorný si z jeho střelou poradil.