odvolání pátrání po pohřešovaném

Pohřešovaný muž se ozval

Foto FB

Včera jsme hned dvakrát zveřejnili výzvu policie týkající se pohřešovaného Pavla Swiatka. Policie sdělila, že pan Pavel se ozval.

"Tento o sobě podal zprávu, je v pořádku a pátrání tak mohlo být odvoláno", napsal krátce mluvčí PČR Olomouckého kraje František Kořínek. (red)

Pohřešovaná seniorka byla nalezena. Bohužel bez známek života

ilustrační foto pohrebnictvi.cz

Policisté územní odboru Olomouc se 6. října obrátili na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po pohřešované dvaasedmdesátileté ženě z Olomouce. Paní byla nalezena, bohužel bez známek života. 

"Pohřešovaná paní byla nalezena bez známek života v toku řeky Moravy. Nařízená pitva cizí zavinění zcela vyloučila," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková.    "Vzhledem k tomu, že se jedná o tragickou a pro rodinu velmi citlivou událost, nebudeme z piety pozůstalým sdělovat žádné bližší informace," dodala mluvčí. (red)

 

Pátrání po pohřešovaném seniorovi bylo úspěšné

ilustrační foto

V neděli 17. 9. v podvečer přijali policisté oznámení o pohřešování osmdesátiletého seniora, který se ztratil kolem 14:30 hod v lesním porostu mezi obcemi Posluchov a Radíkov, kde byl na procházce se svojí manželkou. Pohřešování oznámila jeho manželka. Muž by nalezen druhý den, skončil v nemocnici.

Policisté okamžitě rozjeli pátrání po pohřešovaném. Prověřovali všechny získané informace a poznatky a také místa, kde by se mohl nacházet. V průběhu dvou dní proběhlo několik pátracích akcí, do kterých bylo zapojeno čtyřicet policistů, včetně šesti policejních psovodů, pětadvaceti hasičů - Hasičského záchranného sboru i dobrovolných hasičů a také dvanácti policistů vojenské policie. Pátrání probíhalo ve vytipovaných oblastech – Posluchov a okolní lokality, kde byl předpoklad, že by se mohl pohřešovaný nacházet.

Pohřešovaná dívka se našla!

ilustrační foto

Včera jsme vydali informaci o pohřešování patnáctileté Adély ze Šumperska. Dívka je již v pořádku doma.

"Na základě zjištěných informací a poznatků byla pohřešovaná vypátrána dnes ráno, živá, zdravá a v pořádku na Šumpersku", uvedla mluvčí PČR Olomouckého kraje Irena Urbánková. (red)

Pohřešovaný čtrnáctiletý chlapec se našel!

ilustrační foto znak

Dnes ráno jsme zveřejnili zprávu o tom, že se pohřešuje čtrnáctiletý Šimon z Prostějova. Ten je již v bezpečí svého domova.

"Pohřešovaný chlapec, u kterého jsme vaším prostřednictvím žádali veřejnost o pomoc při spolupátrání, byl před malou chvílí vypátrán. Děkujeme Vám za spolupráci", sděluje policie. (red)

Pohřešovaný muž byl nalezen. Mrtev

Foto PČR

Olomoučtí kriminalisté pátrali po Miloslavovi Matějů od 3. října a několikrát se s výzvou o pomoc obrátili i na veřejnost. Muž byl včera nalezen. Bohužel bez známek života. 

Devětapadesátiletý muž odjel dne 3. 10 2016 kolem šesté hodiny ranní autobusem z Křelova-Břuchotína směrem na Olomouc. Do místa bydliště se však nevrátil, a ani o sobě nepodal žádnou zprávu. "Pohřešovaný byl v pátek dopoledne nalezen bez známek života v části Olomouce. K přesnému určení příčiny úmrtí byla nařízena pitva," uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová s tím, že vzhledem k tomu, že se jedná o tragickou a pro rodinu velmi citlivou událost, nebude policie sdělovat žádné bližší informace. (red)

Ztracený mládenec se vrátil domů

Foto PČR

V pondělí PvNovinky informovaly o pátrání po dvaadvacetiletém Martinovi Nedvědovi z Olomouce-Lazců. Mladíka postrádala rodina od neděle.

"Mladík přišel sám domů, do místa trvalého bydliště," uvedla dnes mluvčí Policie ČR Marie Štrbáková s tím, že mládenec je v pořádku. (red)

Pohřešovaný muž byl vypátrán. Je v pořádku

Foto PČR

Přerovští kriminalisté od 10. června 2016 pátrali po jednašedesátiletém Stanislavu Mokrovicsovi z Přerovska. Nemocný a nesvéprávný muž byl o den později nalezen.

"Muž byl dne 11. června 2016 vypátrán a pátrání bylo zrušeno," uvedl policejní mluvčí František Kořínek, který zároveň poděkoval veřejnosti za vstřícnost. (red) 

Pohřešovaný senior se našel. Zdráv a v pořádku

Foto PČR

V sobotu PvNovinky informovaly o seniorovi z Olomouce, který se ztratil 27. května. Byl nalezen a je v pořádku.

"Šedesátiosmiletý Jaroslav Bulej byl nalezen dnes dopoledne v Olomouci. Je bez zranění a zjevných zdravotních potíží," podělila se o dobrou zprávu mluvčí policie Marie Štrbáková, která zároveň poděkovala veřejnosti za spolupráci při pátrání. (red)

Pohřešovaná seniorka byla nalezena mrtvá

Foto PČR

Jak PvNovinky informovaly, pětasedmdesátiletou Janu Zapletalovou z Olomouce pohřešovali od neděle, kdy kolem šestnácté hodiny odešla z místa svého bydliště na sídlišti na Tabulovém vrchu směrem do města. Domů se už nevrátila.

"Pohřešovaná žena byla dnes za pomoci letecké služby nalezena v místech olomouckého letiště bez známek života. Přivolaný lékař konstatoval smrt bez cizího zavinění," informovala policejní mluvčí Marie Štrbáková, která zároveň poděkovala za vstřícnost veřejnosti při pátrání. (red)