1. SK Prostějov – SK Uničov 2:0 (1:0)

Foto Lubomír Kaprál

Ve středu 11. dubna bylo na hřišti v Prostějově odehráno mistrovské utkání 18. kola Moravskoslezké ligy mezi 1. SK Prostějov a mužstvem Uničova. Úvod zápasu byl vyrovnaný, ani jedno z mužstev si nevypracovalo nebezpečnější příležitost na vstřelení gólu.

V 33. minutě se již domácím zadařilo. Fládr zahrával trestný kop a míč z jeho kopačky proletěl velký vápnem a zastavil se až v síti – 1:0. Chvíli na to mohlo být ještě veseleji. Bomba Hapala však skončila pouze na tyči. V 39. minutě se ocitla dvojice uničovských hráčů ve více než 100% šanci. Po srážce dvou domácích hráčů na půlící čáře se řítili Krč s Jeřábkem sami na domácí branku. Počínali si však mizerně a tak jeden z vrátivších se obránců odkopl míč na roh. Po změně stran měli míč na kopačkách o poznání častěji hosté. V 72. minutě se však na hranici velkého vápna uvolnil kolem trojice hráčů Koudelka a střelou ke vzdálenější tyči pojistil vedení svého mužstva – 2:0. V závěru utkání si již domácí hráči své vedení uhlídali.