Městská knihovna nabízí zajímavý program i v letních měsících

Městská knihovna nabízí zajímavý program i v letních měsících
Foto Magistrát města Prostějova

V oddělení pro děti a mládež prostějovské městské knihovny patří každé pondělí pizza kvízům. Nejinak tomu bylo i toto pondělí, kdy se děti potýkaly s velmi náročným kvízem na téma hvězdy.

Pizza kvízy patří už po léta k oblíbeným letním aktivitám, kdy děti mezi sebou poměřují síly ve svých vědomostech, letos je určen dětem ve věku 10–15 let.

„Jsem ráda, že si děti v době moderních technologií najdou i o prázdninách cestu do knihovny. Děti byly velmi šikovné, kvíz jsem si sama vyzkoušela a byl velmi náročný. Přeji všem pohodové prázdniny a spoustu čtenářských zážitků," pozdravila zúčastněné děti 1. náměstkyně primátora Milada Sokolová.

Kromě pizza kvízů jsou pro děti připraveny po celé prázdniny i jiné hravé aktivity. V pondělky si starší návštěvníci dětského oddělení mohou vyzkoušet virtuální realitu, středy patří celý den deskovým hrám, čtvrteční odpoledne jsou pro změnu věnovány tvořivým dílnám.

Ani na dospělé návštěvníky knihovna nezapomíná. Pro ně si připravila online kvíz " Od střelnice ke knihovně", Letní čtenářskou výzvu a Prázdninové luštění s knihovnou. (red)

Poslat nový komentář