Olomoucký kraj ocenil nejlepší sportovce

Olomoucký kraj ocenil nejlepší sportovce
Petra Kvitová s Tomášem Berdychem se věnují cíleně i tenisovému potěru.

Olomoucký kraj ve spolupráci s agenturou TK Plus Prostějov vyhlásil ve středu 29. února nejlepší sportovce za rok 2011. Anketa každoročně vyzdvihne na pomyslný královský trůn ty nejlepší juniorské i seniorské sportovní kolektivy, jednotlivce a trenéry. Letos patří prvenství jednoznačně sportovcům z Prostějovska, ovládli kategorii seniorů jednotlivců i kolektivů, kategorii trenérskou a umístili se dobře i v ostatních odvětvích sportu. 

Porota složená ze zástupců představitelů kraje, měst a obcí, sportovních svazů a novinářů vyhlásila jako nejlepšího sportovce Olomouckého kraje podle očekávání tenistku Petru Kvitovou. Za ní následoval Tomáš Berdych a cyklistka SKC Prostějov Jana Horáková. 

Také nejlepší tři týmy v seniorské kategorii patří sportovcům Prostějova – zvítězil jednoznačně volejbalový tým VK Modřanská před raftaři Tomi-Remont a boxery BC DTJ Prostějov. Trenér volejbalistek Miroslav Čada získal cenu pro nejlepšího trenéra. 

Nejlepšími juniory byli vyhlášeni fotbalisté SK Sigma Olomouc Martin Hála a Tomáš Přikryl, druhé místo pak náleží prostějovskému cyklistovi Robinu Wagnerovi. Juniorským týmem byly dekorovány házenkářky DHK Zora Olomouc, na druhém místě skončili mladí tenisté TK Agrofert Prostějov.      

(jap)

Poslat nový komentář