Příběhy Znesnaze21.cz. Pomozme vozíčkářce Tereze k rehabilitacím

Příběhy Znesnaze21.cz. Pomozme vozíčkářce Tereze k rehabilitacím
Foto znesnaze21.cz

Znesnáze21 je dárcovská online platforma, která umožňuje vytvoření charitativní sbírky během krátkého časového úseku. Tato platforma byla vytvořena v lednu 2020 Nadačním fondem pomoci. My vám přineseme několik příběhů lidí z Olomouckého kraje, kterým můžete změnit život. Druhou je Tereza.

Jmenuji se Tereza a trpím vzácným systémovým autoimunitním onemocněním a dalšími zdravotními komplikacemi, které mě přivedly právě až na vozíček. Mojí největší životní motivací je můj 2letý syn, o kterého bohužel díky mojí zdravotní kondici nezvládám pečovat, tudíž je na rodičovské dovolené můj úžasný manžel, který se stará i o mne a má tak jen velmi omezené možnosti výdělku, navíc sám dostudoval teprve v červnu. Aby se můj zdravotní stav nezhoršoval, potřebuji pravidelně rehabilitovat.

Bohužel, tyto rehabilitace mi zatím nemůže pokrývat zdravotní pojišťovna a já si je nemohu dovolit hradit ze svých skromných příjmů. Cena jedné hodiny je 700 Kč a fyzioterapeutka za mnou dochází pravidelně 1x – 2x týdně.

Budu vám moc vděčná, když mi pomůžete.

Tereza potřebuje na rehabilitace 35 tisíc korun. Do dnešního dne je na kontě 13 664 korun a do konce sbírky zbývá 17 dnů.

Celý příběh najdete na https://www.znesnaze21.cz/sbirka/maminka-na-vozicku-tereza-potrebuje-rehabilitovat#o-sbirce, kde je i formulář pro odeslání peněz. Děkujeme!  (red)

Poslat nový komentář