S Letní čtenářskou výzvou můžete soutěžit o knižní ceny

S Letní čtenářskou výzvou můžete soutěžit o knižní ceny
ilustrační foto Městská knihovna Prostějov

Přemýšlíte, co budete v létě číst? Nechte se inspirovat při výběru letní četby a získejte možnost vyhrát zajímavé ceny!  Městská knihovna připravila deset více či méně konkrétních kritérií, pomocí kterých si lidé mohou knížky vybrat.

 

"Vypůjčením a přečtením knih budete postupně Letní čtenářskou výzvu plnit. Jednu knížku si vyberete například na doporučení kamarádů či knihovnice, druhou ze žánru young adult, jiná bude mít v názvu nebo na obálce dům a další si zvolíte ze žánru sci-fi nebo fantasy. Vybrat si můžete také knížku, kterou přečtete za jediný den, nebo i komiks. To jsou jen příklady. Kdo si v průběhu července a srpna půjčí a přečte alespoň šest knih, které vyhovují desíti kritériím Letní výzvy, bude zařazen do slosování o knižní ceny. Pracovníci knihovny Vám mohou razítkem potvrdit přečtení nejvíce dvou knih (nebo také e-knih) v průběhu každého týdne. A samozřejmě vám také rádi pomohou knihy podle daných témat najít," vysvětlil ředitel knihovny Aleš Procházka.

Zadání, podrobnosti a formulář k vyplňování výzvy zájemci najdou na adrese www.knihovnapv.cz/…zva, nebo si jej mohou vyzvednout přímo v knihovně, kde potom vyplněné archy také odevzdají.

"Soutěž uzavřeme s koncem prázdnin a poté vylosujeme tři výherce, kteří získají dárkový balíček. Na malou odměnu v podobě placky a záložky se však může těšit každý soutěžící," slíbil Procházka. (red)

 

Poslat nový komentář